تبلیغات بنری ویکیوز

کلمات کلیدی: اخبــــــــار, کشتی,
ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
:::: اخبــــــــار کشتی ::::
نویسنده پیام
Negarita آفلاین
♥ رهگــــــذر...♥
مدیر کل سایت

اعتبار: 129
ارسال: #1
Iran خیرآبادی: نوروزی را برمی‌گردانیم

خبرگزاری فارس: مربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: بنا سال‌ها برای پرورش نوروزی زحمت کشیده است و قطعا وی را به اردوها بر می‌گردانیم.

[تصویر:  13900718090400_PhotoA.jpg]

جمشید خیرآبادی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبری فارس «توانا»، درباره شرایط اردوهای تیم ملی گفت: نفرات خوبی را در رقابت‌های قهرمانی کشور شناسایی کردیم که در اردوی دوم به تیم ملی اضافه خواهند شد. همواره مسابقات قهرمانی کشور به صورت نمادین برگزار شده است، اما امسال با توجه به سهمیه‌هایی که برای نفرات برتر در نظر گرفتیم، شور و اشتیاق بیشتری در مسابقات حاکم بود و بعد از مدت‌ها شاهد رقابت زیبایی بودیم.

وی ادامه داد: اردو به خوبی در حال برگزاری است و نفرات دعوت شده با انگیزه بالایی در حال پیگیری تمرینات هستند. 16 نفر از نفرات قهرمانی کشور در اردوی دوم به تیم اضافه می‌شوند. مسابقات آزمایشی لندن را پیش رو داریم که با ترکیبی از نفرات جوان و با تجربه راهی این مسابقات خواهیم شد.

خیرآبادی درباره عدم حضور امید نوروزی در اردوی تیم ملی گفت: جدا از مسئولیتی که در رابطه با برنامه‌ریزی تمرینات در تیم ملی دارم، مسئولیت مستقیم امید نوروزی با تشخیص محمد بنا بر عهده من است و مرتب با وی در ارتباط هستم. مسئولان استان فارس به این قهرمان کم لطفی کردند و از همین موضوع هم دلخور و ناراحت است.

مربی تیم ملی فرنگی افزود: چه نظر مادی و چه از نظر معنوی کوچکترین توجه و حمایتی از وی نشده است. چه قدر باید خون دل بخوریم تا قهرمانی مانند نورزی را پرورش دهیم، اما برای حفظ چنین نفراتی زحمتی نمی‌کشیم. آیا چنین کاری درست است؟ ما می‌توانیم مدال طلای المپیک را توسط نوروزی بگیریم.

خیرآبادی درباره بازگشت نوروزی به اردوی تیم ملی گفت: قطعا بنا، نوروزی را به راحتی به دست نیاورده است که به راحتی از دست دهد. سال‌ها برای پرورش او زحمت کشیده است و قطعا نوروزی را به اردوها بر می‌گردانیم. در این برهه زمانی به تمام نیروهای کشتی برای حضور در المپیک نیاز داریم؛ چه کسانی که جزو نفرات اصلی هستند و چه کسانی که ذخیره هستند.

هـےچ اِشكالـے בَر گُفتَـטּ ايـטּ نيستـ كـ ـﮧ :

« פֿـבايا פֿـواستــِ פֿـوבَت را انجام בه »

ايـטּ گُفتـ ـﮧ פֿـوبـے استــْ ، زيــ ـرا

בَر هـَر حآل פֿـوآستــِ פֿُـבاوَنـב בَر حـآل اَنجام اَستــْ

´¯` هــَــرچـے פֿـُــــבا بـפֿــــوآב ´¯`
19-11-2011 10:00 PM
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
Negarita آفلاین
♥ رهگــــــذر...♥
مدیر کل سایت

ارسال: #2
Iran اسامی ناظران و داوران هفته سوم لیگ برتر کشتی آزاد اعلام شد

خبرگزاری فارس: اسامی ناظران و داوران رقابت‌های هفته سوم لیگ برتر کشتی آزاد اعلام شد.

[تصویر:  13900818082458_PhotoA.jpg]

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا» و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، اسامی ناظران و داوران هفته سوم به شرح زیر است:
* گروه A:
نفت تهران - خونه به خونه بابل
(میزبان سالن شهدای هفتم تیر تهران؛ دوشنبه 30 آبان)
ناظر فدراسیون و سرپرست مسابقات: مهدی خالدی
نماینده فدراسیون و هیئت کشتی استان تهران: ابوالفضل میرجعفری
هیئت ژوری: اصغر رامبد (تهران) محمد ربیع‌پور (مازندران)
داوران: محمد حسین تام (خراسان رضوی) علی زارع شریف (اصفهان) هدایت‌الله قهری (هرمزگان) فریدون عابدین‌نژاد (البرز)

شهرداری ملایر - آسانسور مازندران (سالن الغدیر ملایر؛ دوشنبه 30 آبان)
ناظر فدراسیون و سرپرست مسابقات: مرتضی ربی (تهران)
نماینده فدراسیون و هیئت کشتی استان همدان: جلال صابریون
هیئت ژوری: احمد حاج‌آقاپور (تهران) محمدرضا عطایی (آذربایجان شرقی)
داوران: سید محمد هاشمی نسب (تهران) اردوان صاحب (خوزستان) محمد عادل‌پور (زنجان) احمد تاجیک (تهران)
در این گروه این هفته تیم آبفای زنجان استراحت دارد.

* گروه B
سایپا شمال (تنکابن) - موسسه مالی اعتباری ثامن‌الحجج (ع) سبزوار
(سالن ورزشی امام رضا (ع) تنکابن؛ دوشنبه 30 آبان)
ناظر فدراسیون و سرپرست مسابقات: رضا غلامی (تهران)
نماینده فدراسیون و هیئت کشتی استان مازندران: غلام نوری‌زاده
هیئت ژوری: حجت‌الله گودرزی (تهران) سیدعلی سید گرمرودی (اردبیل)
داوران: عزیزالله اطاعتی (تهران) طاهر محمدعلی زنگنه (تهران) احمد دامغانی‌نژاد (تهران) علیرضا اعظمی (تهران)

تله کابین گنجنامه همدان - مجاهدان صنعت برق ایران (گلوگاه) (سالن ابن سینا همدان؛ سه‌شنبه اول آذر)
ناظر فدراسیون و سرپرست مسابقات: سیدمحمد تقی حاج میری (گیلان)
نماینده فدراسیون و هیئت کشتی استان همدان: جلال صابریون
هیئت ژوری: محمد ابراهیم امامی و باقر بهزادنژاد (تهران)
داوران: علی‌اکبر صوفی (تهران) سیدمحمد افتخاریان (البرز) ایرج منصوری (تهران) جواد کریمی (تهران)
این هفته در این گروه تیم نیروی زمینی ارتش استراحت دارد.

20-11-2011 12:37 AM
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
Negarita آفلاین
♥ رهگــــــذر...♥
مدیر کل سایت

ارسال: #3
Iran 36 فرنگی‌کار به اردوی تیم ملی دعوت شدند

خبرگزاری فارس: اردوی تیم کشتی فرنگی طی روزهای 4 تا 18 آذرماه در خانه کشتی برگزار خواهد شد.

[تصویر:  13900804121913_PhotoA.jpg]

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا» و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، اسامی نفرات دعوت شده به این اردو به شرح زیر است:

55 کیلو: حمید سوریان - شیرزاد بهشتی طلا (تهران) محسن حاجی‌پور (مازندران) سامان عبدولی (خوزستان) مصیب اکبری (توابع تهران)
60 کیلو: امید نوروزی - حمید زارع (فارس) عبدالمحمد پاپی (خوزستان) ابوذر نورزاده - محمد نوربخش (تهران)
66 کیلو: سعید عبدولی (خوزستان) علی محمدی (تهران) افشین بیابانگرد (اردبیل) مهدی زیدوند (هرمزگان) برومند اصلانی (آذربایجان غربی)
74 کیلو: فرشاد علیزاده (تهران) محسن قاسمی (لرستان) کمال محمدعلیزاده (فارس) محسن مهدی‌زاده (توابع تهران) هادی علیزاده پورنیا (قم) فواد کریمی (کردستان)
84 کیلو: حبیب‌الله اخلاقی (خوزستان) طالب نعمت‌پور (لرستان) داود اخباری (تهران) داود عابدین‌زاده (هرمزگان) وحید بیدار (اردبیل)
96 کیلو: قاسم رضایی - داود گیل‌نیرنگ - محمدرضا اکبری (مازندران) مهرداد بایندور (فارس) روح‌الله عزیزخانی (کردستان)
120 کیلو: بشیر باباجان‌زاده - بهروز یوسفی (مازندران) محمد قربانی (فارس) امید جراحی (کردستان) امیر قاسمی منجزی (خوزستان)

سرمربی: محمد بنا (تهران)
مربیان: جمشید خیرآبادی (کردستان) حمیدرضا اسماعیل‌نژاد (مازندران) رسول جزینی (اصفهان) ایرج اسفندیاری‌فر (خوزستان)

20-11-2011 12:38 AM
Negarita آفلاین
♥ رهگــــــذر...♥
مدیر کل سایت

ارسال: #4
کنار کشیدم، چون آبرویم را از سر راه نیاورده‌ام/ وزیر ورزش فرد مدنظرش را می‌آورد

خبرگزاری فارس: دارنده 6 نشان جهانی و المپیک کشتی آزاد گفت: آبرویم را از سر راه نیاورده‌ام که با حضور در انتخابات کشتی آن را از دست دهم.

[تصویر:  636266_PhotoA.jpg]

علیرضا حیدری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبری فارس «توانا»، درباره انصرافش از حضور در انتخابات فدراسیون کشتی عنوان کرد: شرایط مناسب نبود. تا پنجشنبه فکر می‌کردم آخرین مهلت ثبت نام این روز است، اما ناگهان مهلت تمدید شد. فکر کنم رایزنی‌هایی در حال رخ دادن است و با توجه به این موضوع صلاح دیدم که شرکت نکنم.

وی ادامه داد: دنبال این نبودم که از کسی رای بگیرم. نمی‌‌خواهم مسائل را باز کنم و احساس کردم آن طوری که تصورم بود، نشد. آبرویم را از سر راه نیاورده‌ام که با حضور در انتخابات کشتی به این شکل آن را از دست دهم. شرایط را مناسب ندیدم و کنار کشیدم.

دارنده 6 مدال جهانی و المپیک کشتی تصریح کرد: در وزارتخانه نیازی به انتخابات نیست و وزیر با نظر خودش می‌تواند فرد مورد نظرش را انتصاب کند و این موضوع راحت‌تر است. انتخابات زمان سازمان تربیت بدنی ب

20-11-2011 12:39 AM
Negarita آفلاین
♥ رهگــــــذر...♥
مدیر کل سایت

ارسال: #5
Iran :::: اخبــــــــار کشتی ::::

طالقانی: دوست نداشتم برگردم و مزاحم دوستان شوم/اول باید بدانم چرا مرا برکنار کردند

خبرگزاری فارس: رئیس اسبق فدراسیون کشتی گفت: برای بازگشت به صحنه کشتی اول باید بدانم که چرا من را برکنار کردند که دوباره بخواهم برگردم.

[تصویر:  187461_PhotoA.jpg]

محمدرضا طالقانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبری فارس «توانا»، درباره انتخابات فدراسیون کشتی گفت: قبل از اینکه ثبت نام برای انتخابات شروع شود گفته بودم با توجه به اینکه نزدیک المپیک است بهتر بود انتخابات به بعد از این مسابقات موکول می‌شد و ای کاش صبر می‌کردیم تا المپیک تمام می‌شد.

وی درباره اینکه چرا در انتخابات فدراسیون کشتی ثبت نام نکرد، گفت:‌ نه تصمیم داشتم شرکت کنم و نه دوست داشتم این کار را انجام دهم. در ضمن اول باید بدانم که چرا من را برکنار کردند که دوباره بخواهم برگردم.

رئیس اسبق فدراسیون کشتی تصریح کرد: هیچ وقت دوست نداشتم که برگردم و مزاحم دوستان شوم؛ چون آن‌قدر بچه‌های خوب و تحصیل‌کرده در کشتی هست که می‌توانند کمک کنند و دیگر به وجود من نیازی نیست.

21-11-2011 03:02 PM
Negarita آفلاین
♥ رهگــــــذر...♥
مدیر کل سایت

ارسال: #6
RE: :::: اخبــــــــار کشتی ::::

رنگرز: حمایت اهالی کشتی را با خودم می‌بینم/ هیچ‌گاه از اعتماد به جوانان متضرر نخواهیم شد

خبرگزاری فارس: دارنده نشان‌های طلا و برنز کشتی فرنگی جهان گفت: در دولت‌های نهم و دهم شاهد اعتماد به جوانان بودیم که هرگاه این اتفاق افتاد شاهد نتایج بی‌سابقه بوده‌ایم، پس مطمئن باشید هیچ‌گاه از اعتماد به جوانان متضرر نخواهیم شد.

[تصویر:  870112_PhotoA.jpg]

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، به بهانه حضور قهرمان دیروز و مدیر تحصیل‌کرده امروز و شرکتش در انتخابات فدراسیون کشتی به منظور در دست گرفتن سکان هدایت گوش شکسته‌ها صحبتی را با حسن رنگرز دارنده نشان‌های طلا و برنز سال‌های 2001 و 2002 کشتی فرنگی جهان انجام دادیم که مشروح آن را در زیر می‌خوانیم:

* با مدیریت کشتی بیگانه نیستم پس از پشت سر گذاشتن دوران قهرمانی حدود 3 سال است که وارد کارهای اجرایی شده‌ام و با این مسائل بیگانه نیستم. حدود 2 سال و نیم در خدمت آقای سعیدلو و سازمان تربیت بدنی بودم و چند ماهی هم هست که در وزرات ورزش در خدمت آقای عباسی هستم. این بخشی از کارهایی است که ما در وزارتخانه انجام می‌دهیم. احساس کردم شرایط خوبی برای حضور در انتخابات فراهم شده است و این بستر ایجاد شده است که تعداد نفرات شرکت کننده موید این موضوع است.
امیدوارم هر کس سکان هدایت کشتی را در دست می‌گیرد در این برهه حساس المپیک بتواند کشتی را به افتخارات گذشته برساند که متاسفانه در دوره‌های اخیر کمتر شاهد آن بوده‌ایم و نتوانستیم از حداکثر ظرفیت موجود استفاده کنیم. بنابر احساس دین و تکلیفی که نسبت به کشتی داشتم وارد شدم.

* از طریق مطبوعات شنیدم که گزینه وزارتخانه هستم
[b]
پنجشنبه از سفر بازگشتم. فضا را که مهیا دیدم و بعد از صحبت با جمعی از گوش شکسته‌ها و پیشکسوتان تصمیم به ورود گرفتم. من هم از طریق مطبوعات شنیدم که گفته می‌شود گزینه وزارتخانه هستم، اما من هم در همین حد اطلاع دارم نه بیشتر. فلسفه ورودم هم که قبلا گفتم. جایگاه و تنوع خوبی را در شرکت‌کننده‌ها داریم که می‌توانند با ارائه برنامه‌های خود نظرات را جلب کنند.
ضمن اینکه اگر بعد از تمدید مهبلت ثبت نام، فرد خاصی ورود پیدا می‌کرد، می‌شد در این زمینه اظهار نظر کرد، اما در مرحله دوم نام نویسی، 5 نفر کاندیدا شدند که هر کدام می‌توانند به صورت بالقوه تحت حمایت باشند. هر چند که هر کدام از نامزدها که ثبت نام می‌کردند همه می‌گفتند گزینه ورزارتخانه است.

رنگرز درباره صحبت‌های یزدانی‌خرم مبنی بر اینکه به او سفارش شده شما را به عنوان دبیر فدراسیون کشتی انتخاب کند، اما وی قبول نکرده است گفت: در این مورد چیزی نشنیده‌ام و از شما می‌شنوم.

* برای ریاست فدراسون کشتی خیلی هم جوان نیستم
[b]
خیلی هم جوان نیستم، سطوح مختلف کشتی را تجربه کرده‌ام و در سطوح عالی از کشتی‌ گرفته تا مربیگری و مدیریت تیم‌ها با این مسائل بیگانه نیستم. چند سالی هم است که در بحث مدیریت و به عنوان مشاور در خدمت ورزش هستم.
به نظر من ورزش ما به حضور جوانان تحصیل کرده اهل فن که داری تجربه کافی هم در رشته تخصصی خود هستند نیاز دارد و می‌توانند به ورزش کمک کنند.
من تجربه حضور در المپیک را دارم و خیلی از پستی‌ها و بلندی‌ها را تجربه کرده‌ام. در زمینه تحصیلی هم در حال تحصیل در دو رشته تربیت بدنی و علوم سیاسی در مقطع دکتری هستم.

* هیچ‌گاه از اعتماد به جوانان متضرر نخواهیم شد در همین چند وقت پیش دیدیم که وزارت با اعتماد به رضازاده که خودش از قهرمانان به‌نام وزنه‌برداری بوده است با در دست گرفتن سکان هدایت این رشته بهترین نتایج تاریخ وزنه‌برداری را رقم زد. در این فضا وقتی به جوانان میدان ‌می‌دهیم اتفاقاتی می‌افتد که بی‌سابقه بوده است.
این اقبال در این دولت وجود دارد که به جوانان نگاه ویژه‌ای شده است. از شعار و طرح موضوع خارج شده است و به عمل رسیده است. ما در زمان جنگ هم سرداران جوانی داشته‌ایم که هدایت رزمندگان را بر عهده داشته‌اند. البته من خودم را فارغ از این فضا می‌دانم، اما اگر این نگاه در کلیت حاصل شود، هیچ‌گاه از اعتماد به جوانان متضرر نخواهیم شد.
از طرفی قرار نیست در حوزه‌ای وارد شوم که روی آن شناخت ندارم؛ قرار است وارد حوزه‌ای شوم که از 14 سالگی در آن حضور داشتم و بیشتر عمرم را در آن سپری کرده‌ام و فضاهای متفاوت آن را تجربه کرده‌ام و نیازهای آن را می‌دانم.

* حمایت اهالی کشتی را با خودم می‌بینم باید از وزارت ورزش و جوانان تشکر کنم که فضا را برای حضور در انتخابات باز گذاشت تا رقابت آزاد باشد و کسی که شایسته‌تر است انتخاب شود. احساس می‌کنم دوستانی که حضور پیدا کردند با شخصیت و تحصیلکرده هستند.
من هم حمایت جامعه کشتی را کاملا احساس می‌کنم. قبل از اینکه ورود کنم با دوستان زیادی از اهالی کشتی مشورت کردم و تعداد زیادی هم با من تماس گرفتند. بعد از ثبت‌نام هم بنده را قابل دانستند و حمایت کردند. این فضا را کاملا احساس می‌کنم و کاملا مشهود است.
نه تنها در مورد من این اتفاق افتاده است بلکه سایر دوستان هم این حمایت را دارند و جامعه کشتی از حضور این دوستان به خصوص اهالی کشتی در انتخابات استقبال کرده است.

* هیچ کس را رقیب خودم نمی‌بینم
تمام کسانی‌که در انتخابات حضور پیدا کرده‌اند از دوستان خوب من هستند و کارنامه درخشانی در کشتی، تحصیلات و مدیریت دارند. بحث رقابت مطرح نیست و هیچ کس را رقیب خودم نمی‌بینم؛ بحث تکلیف است و تمام دوستان هم با همین هدف و کمک به کشتی حضور پیدا کرده‌اند. حداقل در مورد من این موضوع مطرح نیست که کسی را رقیب خودم نمی‌بینم بلکه مطمئنم که همه برای کمک آمده‌اند.
زمانی‌که برای حضور در انتخابات به جمع‌بندی رسیدم تنها هدفم کمک و ادای دین به کشتی بود.

در پایان امیدوارم حمایت خوبی هم از سوی اهالی رسانه برای قرار گرفتن یک گوش شکسته در راس این فدراسیون صورت گیرد. یزدانی‌خرم مدیر خوبی است و زحمت زیادی برای کشتی کشیده است، اما شاید شرایط جسمانی وی اجازه ندهد که بیشتر در خدمت کشتی باشد. امیدوارم نگاه رسانه‌ها حمایتی باشد و از ورد اهالی کشتی به این انتخابات حمایت کنند.

21-11-2011 03:04 PM
Negarita آفلاین
♥ رهگــــــذر...♥
مدیر کل سایت

ارسال: #7

5 مربی و 2 مدرس کشتی راهی ایتالیا می‌شوند

خبرگزاری فارس: با دعوت رسمی فدراسیون جهانی کشتی 5 مربی و 2 مدرس ایرانی برای شرکت در کلاس بین‌المللی مربیگری راهی ایتالیا می‌شوند.

[تصویر:  13900815160049_PhotoA.jpg]

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا» و به نقل از سایت فدراسیون کشتی،
فیلا
از رضا سیم‌خواه و حسن رنگرز در رشته کشتی فرنگی و غلامرضا محمدی، علی شکری‌پور، نادر ناظری و مصطفی
میرعمادیان
در رشته کشتی آزاد برای شرکت در کلاس‌های بین‌المللی
مربیگری

فیلا
در ایتالیا دعوت کرده است.

این مربیان برای کنترل درجه مربیگری خود راهی ایتالیا می‌شوند اما غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد به علت حضور در مسابقات آزمایشی لندن، همزمان با رقابت‌های آسیایی کره جنوبی در آزمون مورد نظر
فیلا
شرکت می‌کند.
همچنین عزیزالله اطاعتی نایب رییس انستیتو کشتی و داور درجه یک بین‌المللی کشتی و دکتر رامین
امیرساسان
مسئول تغذیه تیم‌های ملی کشتی به عنوان مدرس در کلینیک کشتی آزاد حضور دارند.

کلاس بین‌المللی کشتی فرنگی 10 تا 12 آذر و کشتی آزاد 14 تا 16 آذر برگزار خواهد شد.

21-11-2011 03:04 PM
Negarita آفلاین
♥ رهگــــــذر...♥
مدیر کل سایت

ارسال: #8

خطیب سرپرست فدراسیون کشتی شد

خبرگزاری فارس: حجت‌الله خطیب به عنوان سرپرست فدراسیون کشتی انتخاب شد.

[تصویر:  13900725142154_PhotoA.jpg]

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، اسفندماه سال گذشته دوره 4 ساله ریاست محمدرضا یزدانی‌خرم بر فدراسیون کشتی به پایان رسید. پس از این موضوع و بعد از گذشت حدود یک سال از حضور بدون حکم یزدانی‌خرم در راس این فدراسیون چندی پیش وزارت ورزش و جوانان تصمیم به برگزاری انتخابات این فدراسیون گرفت که شنبه هفته جاری نام‌نویسی از کاندیداهای حضور در فدراسیون با ثبت نام 13 نفر به پایان رسید.
با توجه به اینکه تائید صلاحیت نامزدها و سپس برگزاری انتخابات ممکن است مدت زمان زیادی را بطلبد و با توجه به اینکه مدت قانونی رئیس فعلی فدراسیون تمام شده بود، وزارت ورزش و جوانان تصمیم گرفت حجت‌الله خطیب را به عنوان سرپرست موقت فدراسیون انتخاب کند.
خطیب پیش از این ریاست تربیت بدنی استان تهران و مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس را بر عهده داشته است.
وی یکی از کاندیداهایی است که در روز پایانی و تمدید دوباره مهلت ثبت نام، نام نویسی کرد.

21-11-2011 03:05 PM
Negarita آفلاین
♥ رهگــــــذر...♥
مدیر کل سایت

ارسال: #9

پیروزی تیم‌های ثامن‌الحجج، شهرداری ملایر و خونه به خونه بابل مقابل حریفان

خبرگزاری فارس: تیم‌های ثامن‌الحجج (ع) سبزوار، شهرداری ملایر و خونه به خونه بابل مقابل حریفانشان در هفته سوم لیگ برتر کشتی آزاد (جام ولایت) به برتری رسیدند.

[تصویر:  13900901085843_PhotoA.jpg]

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، هفته سوم لیگ برتر کشتی آزاد (جام ولایت) شب گذشته در شهرهای تهران، تنکابن و ملایر با برگزاری 3 دیدار آغاز شد که در گروه اول تیم خونه به خونه بابل درسالن شهدای هفتم تیر تهران، با نتیجه 5 بر 2 میزبانش نفت تهران را شکست داد.
در دیگر دیدار این گروه نیز تیم شهرداری ملایر با نتیجه 5 بر 2 پیشگامان آسانسور مازندران را شکست داد.
در گروه دوم این رقابت‌ها نیز موسسه مالی اعتباری ثامن‌الحجج (ع) سبزوار صدرنشین این گروه در سالن امام رضا(ع) تنکابن با نتیجه 5 بر 2 میزبان خود تیم سایپا شمال (تنکابن) را شکست داد.
در دیگر دیدار این گروه و آخرین دیدار هفته سوم فردا (سه‌شنبه) تیم مجاهدان صنعت برق ایران (گلوگاه) به مصاف میزبان خود تله کابین گنجنامه همدان می‌رود. در این گروه این هفته تیم نیروی زمینی ارتش استراحت داشت.

* نتایج انفرادی این دیدارها به شرح زیر است:
سایپا شمال 2 - ثامن‌الحجج (ع) سبزوار 5 (اسامی ثامن در ابتدا آمده است):
55 کیلو: حسن رحیمی، برنده - محمدحسین سلطانی (2- صفر، 4- صفر)
60 کیلو: احمد چاکایف، برنده - مصطفی آقاجانی (3- صفر، 7- صفر)
66 کیلو: محمد نادری محمد یوسفی، برنده (صفر-1، 1- صفر، 1- 3)
74 کیلو: حسام مقدم، برنده - حسن طهماسبی (2- صفر، 1- صفر)
84 کیلو: احسان امینی - علیرضا گودرزی، برنده (صفر-1، صفر- 2)
96 کیلو: عبدالسلام قاد‌س‌اف، برنده - عباس طحان (3- صفر، صفر-1، 6- صفر ضربه فنی)
120 کیلو: فردین معصومی،‌ برنده - سید احمد رسولی (1- صفر، 5- 1)

نفت تهران 2 - خونه به خونه بابل 5 (اسامی تیم خونه به خونه در ابتدا آمده است):
55 کیلو: یاسر حیدرقلی‌نژاد، برنده - حامد فدایی (1- صفر، 1-1، 2- 1)
60 کیلو: مسعود اسماعیل‌پور، برنده - حسن مرادقلی‌ (2-1، 1-1)
66 کیلو: مهدی تقوی، برنده - محمدمهدی یگانه‌جعفری (1- صفر، صفر-1 کلینچ، 1- صفر)
74 کیلو: ایمان محمدیان - پیمان محمدی، برنده (1- صفر، صفر-1، صفر-1 کلینچ)
84 کیلو: جمال میرزایی، برنده - سعید توکل (2- صفر، 8- 1 ضربه فنی)
96 کیلو: احسان لشکری - اباذر اسلامی، برنده (صفر- 1 کلینچ، 1- 2)
120 کیلو: کمیل قاسمی، برنده - جابر صادق‌زاده (2- صفر، 1- صفر کلینچ)

شهرداری ملایر 5 - پیشگامان آسانسور مازندران 2 (اسامی آسانسور مازندران در ابتدا آمده است):
55 کیلو: محمد طهماسبی زاده - امید جلالی بهار، برنده (صفر- 2، صفر-1)
60 کیلو: صائب تقی‌زاده - ولادمیر خنچیگاشویلی،‌ برنده (1- 2، 1- 3)
66 کیلو: ابراهیم نصیری، برنده - سعید کمروند (2-2، صفر-1، 1-1)
74 کیلو: مصطفی یوسفی، برنده - سعید داداش‌پور (2-صفر، صفر-2، 2- صفر)
84 کیلو: مجتبی ضیایی - جلال زمان، برنده (صفر-1، 1-1)
96 کیلو: شعبان غفاری - گئورگی گوگچیلیدزه،‌ برنده (صفر- 5، حاضر نشد)
120 کیلو: جعفر شمس ناتری، محسن بشینجی، برنده (صفر- 5، -حاضر نشد)

23-11-2011 01:56 AM
Negarita آفلاین
♥ رهگــــــذر...♥
مدیر کل سایت

ارسال: #10

خطیب: با جامعه کشتی بیگانه نیستم/ هدفم برگزاری سالم انتخابات است
خبرگزاری فارس: سرپرست فدراسیون کشتی گفت: برای قبول این سمت کم تجربه نیستم و سال‌ها در ورزش خدمت کرده‌ و با جامعه کشتی آشنا هستم.

[تصویر:  13900901095506_PhotoA.jpg]

حجت‌الله خطیب در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبری فارس «توانا»، درباره سرپرستی‌اش بر فدراسیون کشتی گفت: کشتی یکی از رشته‌های اثرگذار و مدال آور ورزش ما است و به نوعی ورزش اول ما محسوب می‌شود. هدف اصلی من بر اساس تکلیفی که شده است برگزاری انتخابات به بهترین نحو است و عدم حضور یزدانی‌‌خرم در فدراسیون احساس می‌شد و من را به عنوان سرپرست انتخاب کردند. در این فاصله کارها را پیش می‌بریم تا نگرانی در جامعه ورزش نباشد.

خطیب در مورد حضورش در انتخابات فدراسیون کشتی با توجه به اینکه یکی از کاندایدهای ثبت نام کننده است گفت: یکی از کاندیداها هستم، اما باید ببینم که چه اتفاقاتی پیش می‌آید. هدف اصلی من کمک به برگزاری سالم انتخابات است.

وی در پاسخ به این سوال که انتخابش به عنوان سرپرست، این شائبه را ایجاد می‌کند که گزینه مورد نظر وزارتخانه برای ریاست فدراسیون کشتی است عنوان کرد: به عنوان کارمند وزارتخانه قرعه به نام من افتاد تا در فاصله تعیین و انتخابات رئیس فدراسیون کارها روی زمین نماند. کم تجربه نیستم و سال‌ها در ورزش خدمت کرده‌ام؛ با جامعه کشتی بوده‌ام و بیگانه نیستم. خدمات بزرگی هم به این قشر از جامعه در زمان مدیریتم بر تربیت بدنی استان تهران انجام داده‌ام.

خطیب خاطر نشان کرد: در فاصله قانونی و حداکثر تا 3 ماه سرپرست باید انتخابات را برگزار کند. سعی من بر فراهم کردن شرایط برای برگزاری انتخابات است و حتی در صورت فراهم شدن شرایط ممکن است انتخابات را زودتر برگزار کنیم.

23-11-2011 01:59 AM
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

اخبار فناوری اطلاعات | نرم افزار املاک | نرم افزار دامپزشکی | نرم افزار داروخانه | نرم افزار رستوران | نرم افزار تاکسی سرویس | نرم افزار رستوران | دانلود نرم افزار مطب | دانلود نرم افزار تاکسی سرویس | مجله پزشکی آسان طب | دکتر آسان طب | نرم افزار مطب | نرم افزار دفترچه تلفن نرم افزار چاپ چک نرم افزار رستوران نرم افزار فست فود نرم افزار کافی شاپ نرم افزار تاکسی سرویس نرم افزار نمایشگاه خودرو نرم افزار املاک نرم افزار هتلداری نرم افزار مطب نرم افزار دندانپزشکی نرم افزار انبارداری نرم افزار حسابداری فروشگاه نرم افزار وکالت مجله اینترنتی پارسی وان | مجله اینترنتی زیگیل | خرید بک لینک | خرید رپورتاژ | سینما تئاتر مای استیج | یک مهاجر | دنیای مهاجرت | مجله گردشگری کاروان | وردپرس دانلود | مجله تفریحی تندیس فان | نرم افزار Software | جوک جدید | اخبار هنر | اخبار کامپیوتر | سایت پزشکی | فروشگاه اینترنتی | سایت خبری | دانلود موزیک | اندروید سه | بانک شماره موبایل | پایگاه صالحین | مجله کامپیوتری | جاب لر | نوین ساخت | سهام نت | تکی کو | تم کد | خرید هاست | مجله خانواده | مجله اینترنتی وبدون | پورتال خبری | سایت تفریحی تک لایو | مجله سرگرمی سیب رنک | فروش جوجه بوقلمون |   تولید کننده روغن زیتون | سایت پزشکی دکتر طب | مدرن بوک | لوازم ارایشی | مشاوره کنکور | باربری تهران | خرید گیفت کارت پلی استیشن | طراحی بنر | رژیم لاغری | شلوارک لاغری هات شیپر
خرید vpn

برای درج تبلیغات متنی، بنری و یا رپرتاژ آگهی در این وب سایت با شماره 09370888727 تماس حاصل فرمائید