امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اخبار پلیس و حوادث در 7 روز
#
Smilie (62) 

معمای مرموز مرگ زن تنها / انهدام باند طایفه فیوج

جنایت برای یک عکس، معمای مرگ مرموز مرگ زن تنها،کنترل مرز با پرنده‌های بدون سرنشین،انهدام باند فیوج و اعمال جریمه‌های 200 هزار تومانی از ابتدای دیماه مهمترین اخبار حوادث و پلیس در هفته جاری بود.


به گزارش خبرنگار مهر، مرگ مشکوک دو زن سالمند در کمتر از یک ماه در شهرستان کاشان باعث نگرانی برخی از اهالی این منطقه شده است. اهالی معتقدند این دو زن به یک شیوه به قتل رسیده اند و فرد جنایتکاری آنها را با انگیزه سرقت از پا درآورده است. شیوع این شایعه باعث نگرانی در شهر به خصوص در میان سالمندان شده است.

سرهنگ حسین حسین زاده رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان با تکذیب این موضوع به خبرنگار مهر گفت: در نخستین ماجرا زن سالمندی در خانه اش جان باخت. پس از اطلاع ماجرا به پلیس تیمی از کارآگاهان در محل حاضر شده و در نخستین بررسیها مشخص شد این زن به تنهایی در خانه اش زندگی می کرده است. چند روز از مرگ او می گذشت که این موضوع تعیین علت مرگ او را با مشکل روبرو کرد.بررسی صحنه و شواهد نشان می داد این زن بر اثر مرگ طبیعی فوت کرده و آثاری از ورود به زور به خانه و قتل این زن مشاهده نشد.

وی افزود: در دومین ماجرا زن سالمندی در خانه اش به قتل رسید. این زن نیز به تنهایی زندگی می کرد اما دخترش در همسایگی او بود. این زن بر اثر اصابت جسمی سخت به سرش به قتل رسیده و هیچ سرقتی از خانه اش صورت نگرفته است.

رئیس پلیس آگاهی اصفهان خاطر نشان کرد: بررسیهای پلیسی هیچ ارتباطی میان این دو پرونده را نشان نمی دهد و وقوع قتلهای سریالی در شهرستان کاشان تکذیب می شود. البته تحقیقات در این زمینه ادامه دارد و پس از به نتیجه رسیدن پرونده ها در این زمینه اطلاع رسانی می کنیم.

وی در پایان تاکید کرد: کارآگاهان پرونده های قتل را به صورت ویژه و با حساسیت رسیدگی می کنند و در صورتی که شباهتهایی در پرونده ها وجود داشته باشد تحقیقات درباره احتمال سریالی بودن آنها در دستور کار قرار می گیرد.

کنترل مرز با پرنده های بدون سرنشین

فرمانده مرزبانی کشور با اشاره به کنترل مرز با هواپیماهای بدون سرنشین گفت:هواپیماهای بدون سرنشین خریداری شده و در اختیار مرزبانی قرار گرفته است. هم اکنون در حال تست پرنده های تحویل شده و تطبیق آن با شرایط آب و هوایی کشور هستیم. تست پرواز در شب، هوای غبار آلود و مناطق صعب العبور کشور به منظور سنجش کارایی این هواپیماها در دستور کار قرار دارد که نتایج آن بزودی مشخص می شود.
[تصویر:  697335_orig.jpg]


سردار ذوالفقاری افزود: در صورت موفقیت آمیز بودن تستها و کارایی لازم استفاده از این پرنده ها را برای کنترل مرز افزایش می دهیم. این وسیله می تواند در کنترل مرزها بسیار به مرزبانی کمک کرده و توان نیروها را افزایش دهد.
هـےچ اِشكالـے בَر گُفتَـטּ ايـטּ نيستـ كـ ـﮧ :

« פֿـבايا פֿـواستــِ פֿـوבَت را انجام בه »

ايـטּ گُفتـ ـﮧ פֿـوبـے استــْ ، زيــ ـرا

בَر هـَر حآل פֿـوآستــِ פֿُـבاوَنـב בَر حـآل اَنجام اَستــْ

´¯` هــَــرچـے פֿـُــــבا بـפֿــــوآב ´¯`
#


معمای قتل مرموز زن تنها

پرونده قتل مرموز زن تنها در خانه‌اش با شناسایی و دستگیری چند مظنون وارد مرحله تازه ای شد. رسیدگی به این پرونده از اواخر آبان امسال همزمان با کشف جسد زن تنهایی در خانه اش در دستور کار ماموران پلیس آگاهی مشهد قرارگرفت. دقایقی بعد تیمی از کارآگاهان همراه قاضی شاکر بازپرس جنایی مشهد در محل جنایت حاضر شده و با جسد زینب 68 ساله روبرو شدند. زن سالمند با یک ضربه کارد به قتل رسیده بود و چند ساعت از مرگ او می گذشت. عامل جنایت نیزبه راحتی وارد خانه مقتول شده و پس از قتل بدون سرقت از محل گریخته بود.

با افشای این موضوع ماموران احتمال دادند زینب قربانی جنایتی کور شده است. از سوی دیگر در بازرسی خانه مقداری مواد مخدر کشف شد که این موضوع فرضیه قتل با انگیزه انتقامجویی را نیز مطرح کرد.

در ادامه بررسی ها مشخص شد زن تنها آن شب تعدادی از بستگانش را برای میهمانی به خانه اش دعوت کرده بود که میهمانان پس از رسیدن به آنجا به غیبت او مشکوک شده و موضوع را به پلیس اطلاع داده بودند.

پس از بررسی های مقدماتی جسد برای تعیین علت اصلی مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد. همچنین با دستور بازپرس شاکر تیمی از کارآگاهان مبارزه با جرایم جنایی تحقیقات در این رابطه را آغاز کردند.


تبلیغ علیه مسئولان نظام در شبکه های اجتماعی/ متهم دستگیر شد

چندی پیش کارشناسان پلیس در جریان فعالیت علیه نظام و انتشار مطالب توهین آمیز نسبت به مقامات کشوری و تبلیغ به نفع یکی از گروهک های معاند با اسلام قرار گرفتند. در ادامه مشخص شد این فرد با هک کردن تلاش می کند به حریم خصوصی افراد وارد شده و با درج مطالبی در مورد اینکه فرد برنده 20 هزار دلار شده است اقدام به سرقت اطلاعات و کلاهبرداری از افراد می کرد. ماموران با انجام تحقیقات تخصصی و فنی کارشناسان موفق به ایجاد ارتباط با هویت جعلی با متهم شده و موفق شدند وی را شناسایی و در عملیات ضربتی دستگیر کنند.
هـےچ اِشكالـے בَر گُفتَـטּ ايـטּ نيستـ كـ ـﮧ :

« פֿـבايا פֿـواستــِ פֿـوבَت را انجام בه »

ايـטּ گُفتـ ـﮧ פֿـوبـے استــْ ، زيــ ـرا

בَر هـَر حآل פֿـوآستــِ פֿُـבاوَنـב בَر حـآل اَنجام اَستــْ

´¯` هــَــرچـے פֿـُــــבا بـפֿــــوآב ´¯`
#

باند طایفه فیوج در دام پلیس/ اعتراف به 100 فقره سرقت خانه

چندی پیش با مراجعه چند نفر از شهروندان غرب تهران و اعلام سرقت از منازل و اطلاعات شهروندان ماموران در جریان سرقت های سریالی منازل غرب و شمالغرب تهران قرار گرفتند. در ادامه با جمع بندی اطلاعات مشخص شد سارقان با شناسایی منازل خالی به صورت گروهی اقدام به سرقت با روش تخریبی می کنند.

با اقدامات اطلاعاتی و بررسی سیستمهای دوربینهای مداربسته سطح شهر مشخص شد اعضای این باند جزو طایفه فیوج هستند که در گذشته با عنوان مامورنما اقدام به سرقت از شهروندان می کردند اما با هوشیاری شهروندان اقدام به سرقت از منزل به شکل تخریب می کردند.

این افراد با شناسایی خانه های خلوت اقدام به تخریب در و پنجره کرده و پس از ورود به منزل اقدام به سرقت طلاها، وجوه نقد و لوازم با ارزش می کردند.

در تحقیقات تخصصی پلیس که 15 روز پس از شناسایی اولین گروه انجام شد مشخص شد 25 نفر از اعضای این باند در گروههای 5 نفره اقدام به سرقت می کردند که روز هفتم آذر ماموران در یک عملیات همزمان توانستند تمامی اعضای این باند را در 5 شهر دستگیر کنند. این در حالی است که دو نفر از اعضای این باند در عملیات دستگیری قصد حمله به ماموران را داشتند که به ضرب گلوله ماموران پلیس مجروح شده و به بیمارستان منتقل شدند.

اعضای این باند در بازجوییها مدعی شدند طی 6 ماه مرتکب 100 فقره سرقت شدند که به نظر می رسد در تحقیقات تکمیلی این میزان افزایش یابد.

شهروندان غرب و شمال شهر که خانه آنها به شیوه تخریب مورد سرقت قرار گرفته است می توانند برای شناسایی اموال به پلیس آگاهی مراجعه کنند. چرا که شناسایی یک قطعه می تواند برای شناسایی سایر جرایم این باند موثر باشد.
هـےچ اِشكالـے בَر گُفتَـטּ ايـטּ نيستـ كـ ـﮧ :

« פֿـבايا פֿـواستــِ פֿـوבَت را انجام בه »

ايـטּ گُفتـ ـﮧ פֿـوبـے استــْ ، زيــ ـرا

בَر هـَر حآل פֿـوآستــِ פֿُـבاوَنـב בَر حـآل اَنجام اَستــْ

´¯` هــَــرچـے פֿـُــــבا بـפֿــــوآב ´¯`
#


اعمال جریمه های 200 هزار تومانی از دیماه

مرحله اول قوانین راهنمایی و رانندگی از دهم اردیبهشت ماه امسال به اجرا در آمد و بخشهایی از آن نیازمند آیین نامه اجرایی بود که این آیین نامه ها به تدریج تصویب شد. یکی از آیین نامه های قانون جدید جدول اخذ جرائم رانندگی بود که روی 20 تخلف حادثه ساز که از رقم بالایی برخوردار بودند تمرکز کرد.

[تصویر:  726921_orig.jpg]


سردار اسکندر مومنی رئیس پلیس راهور کشور با اعلام اینکه مرحله دوم قانون جدید رسیدگی به تخلفات رانندگی که افزایش نرخ جریمه ها است، از ابتدای دی ماه آغاز می شود. بر اساس آمارها طی 7 ماهه نخست امسال و در مرحله اول اجرای این قانون شاهد کاهش 12.2 درصدی مرگ و میر تصادفات که شامل کاهش هزار و 846 نفری کشته ها بود روبرو بودیم. امیدواریم با مرحله جدید بار دیگر شاهد استمرار کاهش کشته ها و سوانح رانندگی باشیم.

جنایت برای یک عکس


پسر جوان که در انتقامی کور دوستش را در کرج به قتل رسانده بود پس از چهار ماه از جنایت ، در جزیره قشم دستگیر شد.
کارآگاهان پلیس آگاهی استان البرز 23 تیر امسال در جریان قتل پسر جوانی در کرج قرار گرفتند.پس از حضور تیم جنایی در محل مشخص شد مقتول به نام بهرام 22 ساله زمانی که در خانه تنها بوده با ضربه های کارد از پا درآمده است.با توجه به اینکه وسیله ای از خانه سرقت نشده بود و آثاری از ورود به زور بر روی در نبود تیم جنایی احتمال دادند مقتول قربانی انتقام فردی آشنا شده است.


[تصویر:  591510_orig.jpg]

در ادامه تحقیقات ماموران به یکی از دوستان بهرام به نام شهاب مشکوک شده و زمانی که به خانه او رفتند دریافتند متهم همزمان با این جنایت ناپدید شده است. پس از گذشت چهار ماه از جنایت مخفیگاه قاتل فراری در جزیره قشم شناسایی شد و کارآگاهان او را در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کردند.

متهم در بازجویی های مقدماتی منکر قتل شد اما در ادامه لب به اعتراف گشود و گفت: با مشاهده عکس دختر مورد علاقه ام در گوشی تلفن همراه بهرام تصور کردم آنها ارتباط پنهانی دارند. به همین خاطر با طرح نقشه ای به خانه اش رفته و او را با ضربه های کارد کشتم.پسر جنایتکار پس از اعتراف به قتل با قرار قانونی روانه زندان شد.

ممنوعیت استفاده از ارگ و جاز در عزاداری ها


درحالی که استفاده از آلات موسیقی از جمله جاز،ارگ و سنتور در سالهای اخیر در عزاداری های محرم رواج پیدا کرده و برخی از دسته های عزاداری اقدام به استفاده از این ابزار می کردند امسال سردار اسماعیل احمدی مقدم با اعلام ممنوعیت استفاده از جاز و ارگ در عزاداری ها گفت: از مسئولان هئیتها خواهش کردیم که از حمل ارگ، جاز و برخی شمائل که جنبه خرافی دارند ممانعت کنند و با ماموران ما همکاری داشته باشند‎‎‏، همچنین به منظور رعایت حال کودکان، پیران و افراد بیمار از بلند گو استفاده نکنند که البته شبهای تاسوعا و عاشورا استثنا است.

اجرای طرح های ویژه ترافیکی

همچنین دراین هفته سرهنگ بذرافشان جانشین رئیس پلیس راهور تهران از اجرای طرح های ویژه ترافیکی خبرداد. او در این باره به مهر گفت:تیم های پیاده،موتوری و خودرویی پلیس در اطراف اماکن و هیئت های مذهبی حاضر شده و اقدام به تسهیل عبور و مرور می کنند. خوشبختانه هیچگونه مشکل ترافیکی تاکنون به وجود نیامده و هیئت ها همکاری خوبی با پلیس دارند.

هـےچ اِشكالـے בَر گُفتَـטּ ايـטּ نيستـ كـ ـﮧ :

« פֿـבايا פֿـواستــِ פֿـوבَت را انجام בه »

ايـטּ گُفتـ ـﮧ פֿـوبـے استــْ ، زيــ ـرا

בَر هـَر حآل פֿـوآستــِ פֿُـבاوَنـב בَر حـآل اَنجام اَستــْ

´¯` هــَــرچـے פֿـُــــבا بـפֿــــوآב ´¯`
 
 


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

اخبار فناوری اطلاعات | نرم افزار املاک | نرم افزار رستوران | نرم افزار تاکسی سرویس | نرم افزار رستوران | دانلود نرم افزار مطب | دانلود نرم افزار تاکسی سرویس | مجله پزشکی آسان طب | اتوماسیون پزشکی | نرم افزار دفترچه تلفن نرم افزار چاپ چک نرم افزار رستوران نرم افزار فست فود نرم افزار کافی شاپ نرم افزار تاکسی سرویس نرم افزار نمایشگاه خودرو نرم افزار املاک نرم افزار هتلداری نرم افزار مطب نرم افزار دندانپزشکی نرم افزار انبارداری نرم افزار حسابداری فروشگاه نرم افزار وکالت مجله اینترنتی پارسی وان | مجله اینترنتی زیگیل | خرید بک لینک | خرید رپورتاژ | سینما تئاتر مای استیج | یک مهاجر | دنیای مهاجرت | مجله گردشگری کاروان | وردپرس دانلود | مجله تفریحی تندیس فان | نرم افزار Software | جوک جدید | اخبار هنر | اخبار کامپیوتر | سایت پزشکی | فروشگاه اینترنتی | سایت خبری | اندروید سه | مجله کامپیوتری | تم کد | مجله اینترنتی وبدون | سایت تفریحی تک لایو | مجله سرگرمی سایت پزشکی دکتر طب | فرتکست | مجله پزشکی نت سلامت | کافه ایرونی | مجله خندانک | مجله اینترنتی فان استار | مجله من | مجله اینترنتی دونیمه | مجله اینترنتی بردیا | فاینال مد | فرهنگیا | نامبروان | جان نو | مگفر | مجله 24 | نیمچه | تک پدیا | آیناز وب | مطالب بیست | میهن اسکای | نیک آنلاین | شینار | وطنی ها | طب جدید | هوای تازه | آاقای گل | برترین مطالب | دایی رضا | فارس پدیا | آجودانیه | چارشنبه | فانیفا | قارپوز | گوهرمند | گل بهار | جهان من | جوان امروز | کالچر | مه آذین | مجله سبز | مگناب | دنیای نت | نیک اندیشه | نیکاندوست | نیک پاتوق | ازبک | پارمینو | پیک آبی | پورتال من | راز آلود | روسپید | رشد نگر | رویای زندگی | شورانگیز | سیمای وب | نتیها | تاپکده | وب دوستان | ویکی وان | یکناز | زرچوب | زردقناری | عصرطلایی | فرتورز | آموزش گیتار | مایادانلود | | دکتر CMS | سایت آموزش گیتار | رایان درمان | پارسیان گشت | ایران کافه | گیتی بوک | مجله فراتوریسم | فراتوریسم | دکتر آسان دنت | آسان دنت | مجله گردشگری افراگشت | افراگشت | هشت گام | فرکافی | میهن تاج | مجله پزشکی رایان درمان | موج سینما | تیزباد | برفانک | کافه داران | کینگ دانلود | هتل آپارتمان مشهد

درباره خانه

ایران تاک | انجمن گفتگوی ایرانیان