کلمات کلیدی: اخبار, فوتبالی, یکشنبه, آذر,
ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اخبار فوتبالی یکشنبه 13 آذر
نویسنده پیام
amir.ps آفلاین
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته

اعتبار: 9
ارسال: #1
اخبار فوتبالی یکشنبه 13 آذر
نتايج ليگ برتر انگليس
[color=#000]منچستر سيتي، آرسنال، چلسي و منچستر يونايتد مقابل حريفان خود به برتري رسيدند. [/color]
[تصویر:  00026850.jpg]
[color=#000]رقابتهای هفته چهاردهم لیگ برتر انگلیس با برگزاری 6 دیدار آغاز شد که طی آن نتایج زیر بدست آمد:

نیوکاسل صفر – چلسی 3
گل‌ها: دیدیه دروگبا (38)، سالومون کالو (89)، دنیل استوریج (90)

بلکبرن 4 – سوانسی سیتی 2
گل‌ها: یاکوبو (20،45، 57، 82 پنالتی) برای بلکبرن و لروی لیتا (35)، لوک مور (66) برای سوانسی

منچسترسیتی 5 – نورویچ سیتی 1
گل‌ها: سرخیو آگوئرو (32)، سمیر نصری (51)، کولو توره (68)، ماریو بالوتلی (88)، آدام جانسون (90) برای سیتی و استیون موریسون (81) برای نورویچ

کوئینز پارک رنجرز 1– وست بروم 1
گل‌ها: حیدر هلگوسان (20) برای رنجرز و شین لانگ (81) برای وست بروم

تاتنهام 3 – بولتون صفر
گل‌ها: گرت بیل (7)، آرن لنن (50)، جرمن دفو (60)

ویگان صفر – آرسنال 4
گل‌ها: مایکل آرتتا (28)، توماس فرمائلن (29)، ژروینیو (61)، فن پرسی (78)

استون ویلا صفر - منچستریونایتد 1
[/b]گل: فیل جونز(20)
[/color]

از کسانی که از من متنفرند سپاس آنها مرا قویتر میکنند/
از کسانیکه مرا دوست دارند ممنونم.آنان قلب مرا بزرگتر میکنند/
از کسانیکه مرا ترک میکنند متشکرم.آنان به من می آموزند هیچ چیز تا ابد ماندنی نیست/
و از کسانیکه بامن میمانند سپاسگذارم.آنان به من معنای دوست را نشان میدهند.{کورش بزرگ}:q
04-12-2011 12:57 PM
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
amir.ps آفلاین
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته

ارسال: #2
RE: اخبار فوتبالی یکشنبه 13 آذر
سيزدهمين پيروزي پياپي شاگردان مورينيو
[color=#000]شاگردان مورينيو موفق شدند در زمين تيم قعر نشين لاليگا به يک پيروزي ارزشمند دست پيدا کنند. [/color]
[تصویر:  00030405.jpg]
[color=#000]
رئال مادرید در ادامه هفته پانزدهم رقابتهای لالیگا موفق شد در زمین اسپورتینگ خیخون میزبان خود را با نتیجه سه بر صفر شکست دهد.

در این بازی ابتدا آنخل دی ماریا در دقیقه 35 بازی روی سماجت خود از زاویه ای کاملا بسته توپ را به تور دروازه حریف چسباند و رئال را یک بر صفر پیش انداخت.
در نیمه دوم کریس رونالدو روی یک حرکت در عمق با دروازه بان خیخون تک به تک شد و با یک ضربه دقیق دومین گل رئال را به ثمر رساند.

در ثانیه های پایانی بازی هم مارسلو با یک ضربه دیدنی توپ را به سقف دروازه خیخون کوبید و دومین گل فصل خود و سومین گل رئال در این بازی را به ثمر رساند.
این دهمین پیروزی پیاپی شاگردان مورینیو در لالیگا بود و آنها با روحیه بسیار بالا آماده دربی ال کلاسیکو هفته آینده خواهند شد.
[/color]

از کسانیکه مرا ترک میکنند متشکرم.آنان به من می آموزند هیچ چیز تا ابد ماندنی نیست/
و از کسانیکه بامن میمانند سپاسگذارم.آنان به من معنای دوست را نشان میدهند.{کورش بزرگ}:q
04-12-2011 12:58 PM
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
amir.ps آفلاین
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته

ارسال: #3
پيروزي منچستر با نخستين گل حرفه اي فيل جونز
[color=#000]منچستريونايتد بعد از حذف از رقابتهاي جام اتحاديه موفق شد در ليگ برتر و در زمين استون ويلا به يک پيروزي ارزشمند دست پيدا کند. [/color]
[تصویر:  00034315.jpg]
[color=#000]
در این بازی سرالکس فرگوسن دیوید دخه آ را روی نیمکت نشانده بود تا آندرس لیندگارد درون دروازه شیاطین سرخ قرار بگیرد. وین رونی و خاویر ارناندس هم در خط حمله این تیم به میدان رفته بودند.

تنها در 10 دقیقه از بازی گذشته بود که ارناندس از ناحیه مچ پا دچار مصدومیت شد و جای خود را به آنتونیو والنسیا داد.
در دقیقه 20 بازی بود که فیل جونز موفق شد نخستین گل تاریخ بازی های رسمی خود را به ثمر برساند و یونایتد را یک بر صفر پیش بیندازد.

در ادامه بازی شاگردان الکس مک لیش تلاش زیادی برای به تساوی کشاند بازی انجام دادند اما موفق نبودند.

یونایتد هم در نیمه دوم به دنبال گل دوم بود.در نهایت نانی هافبک پرتغالی یونایتد و آگبونلاهور مهاجم ویلا موقعیت های خوبی را از دست دادند تا بازی در نهایت با تک گل جونز و برتری خفیف یوناتد به پایان برسد.

یونایتد با این پیروزی 33 امتیازی شد و بار دیگر در فاصله شش امتیازی سیتی قرار گرفت. ویلا هم با 16 امتیاز در رده نهم جدول رده بندی ایستاده است.
[/color]

amir.ps آفلاین
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته

ارسال: #4
پيروزي پر گل رئال و بارسا
[color=#000]در اولين شب از هفته پانزدهم لاليگا اسپانيا دو تيم رئال مادريد و بارسلونا مقابل حريفان خود به پيروزي قاطعانه و پر گل دست يافتند.
[/color]
[تصویر:  00026838.jpg]
[color=#000]
شاگردان خوزه مورینیو شب گذشته در خانه اسپورتینگ گیخون میهمان بودند.
رئال مادرید پیش از این 40 بار با گیخون بازی کرده بود که در مجموع به 17 برد، 13 تساوی و 10 شکست دست یافته بود. ( 49 گل زده و 39 گل خورده)
از طرفی این چهاردهمین پیروزی رئال مادرید بود که شب گذشته با نتیجه 3 بر صفر به دست آمد تا فاصله این تیم را با تیم دوم جدول حفظ کند.
در این دیدار دی‌ماریا 35، کریستیانو رونالدو 65 و مارسلو 90 موفق به گلزنی شدند.
در دیگر بازی مهم شب گذشته تیم فوتبال بارسلونا با 5 گل برابر لوانته به پیروزی خانگی دست یافت.
این موفقیت بزرگ در آستانه ال‌کلاسیکودربی عاملی بسیار مهم برای افزایش روحیه شاگردان گواردیولا محسوب می‌شود.
در این دیدار سسک فابرگاس 4 و 33، کوئنکا 37، مسی 55 و آلکسیس سانچس 61 برای بارسلونا گلزنی کردند.
راسینگ سانتاندر در دیگر بازی دیدنی شب گذشته با یک گ از سد زیردریایی زرد اسپانیا، ویارئال گذشت.
تک گل پیروزی بخش مردان سانتاندر را استوانی 27 وارد دروازه ویارئال کرد.
و سرانجام این که والنسیا مدعی حضور در مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا و تیم سوم جدول لالیگا، شب گذشته با نتیجه 2 بر یک مقابل اسپانیول به پیروزی رسید.
در این دیدار کاستا (پنالتی 6) و سولدادو 80 برای والنسیا گلزنی کردند و مورنو 69 برای نماینده کاتالونیا گلزنی کرد.
در پایان اولین شب از هفته پانزدهم لالیگا، رئال مادرید با 37 امتیاز در صدر جدول ایستاده و بارسلونا با یک بازی بیشتر و 34 امتیاز در رتبه دوم قرار گرفته است.
[font=Tahoma][/font]
[/color]

amir.ps آفلاین
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته

ارسال: #5
والنسيا 2 – اسپانيول 1؛ سولدادو ناجي مستايا
[color=#000]در ادامه رقابتهاي هفته پانزدهم لاليگا تيم فوتبال والنسيا موفق شد در خانه خود با نتيجه دو بر يک از سد اسپانيول بگذرد.
[/color]
[تصویر:  00030767.jpg]
[color=#000]
در این بازی که در ورزشگاه مستایا برگزار شد والنسیا در دقیقه 6 بازی روی ضربه پنالتی که تینو کاستا به گل تبدیل کرد از میهمان خود پیش افتاد.
اما اسپانیول بعد از دریافت گل فشار زیادی روی دروازه والنسیا وارد کرد تا بالاخره موفق شد در دقیقه 69 توسط هکتور مورنو مدافع خود بازی را به تساوی بکشاند.
اسپانیول میهمان در این بازی بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشت اما کمی بدشانس بود و در دقیقه 80 بازی گل دوم را دریافت کرد. روبرتو سولدادو ستاره والنسیا زننده این گل بود.
در پایان این جدال پر برخورد که در آن داور 10 بار کارت زرد را از جیب خود بیرون آورد با برتری شاگردان اونای امری به پایان رسید.
والنسیا با این پیروزی 30 امتیازی شد و همچنان در رده سوم جدول رده بندی لالیگا قرار گرفت. اسپانیول نیز با 17 امتیاز در رده نهم باقی ماند.
[/color]

amir.ps آفلاین
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته

ارسال: #6
اينتر مقابل اودينزه تن به شکست داد
[color=#000]شاگردان کلوديو رانيري در يک بازي پر برخورد مقابل اودينزه تن به شکست دادند. در اين بازي که در حضور بيش از 56 هزار تماشاگر ورزشگاه سن سيرو برگزار شد مائوريتسيو ايسلا تنها گل بازي را به ثمر رساند.
[/color]
[تصویر:  00035883.jpg]
[color=#000]
دقایقی بعد از گل اودینزه خاویر زانتی از زمین اخراج شد و اودینزه هم صاحب یک ضربه پنالتی شد که دی ناتاله پشت آن قرار گرفت و ژولیو سسار دروازه بان اینتر نیز آن را مهار کرد.
دامیانو فرونتی مدافع اودینزه در دقایق پایانی بازی بعد از سرنگون کردن دیه گو میلیتو در محوطه جریمه کارت زرد دوم را از داور بازی دریافت کرد و از زمین اخراج شد اما ضربه پنالتی اینتر را پاتزینی این بار از دست داد تا در نهایت اودینزه با نتیجه یک بر صفر در جوزپه مه آتزا شاگردان کلودیو رانیری را شکست دهد.
با این نتیجه اودینزه 27 امتیازی شد و هم امتیاز با میلان در صدر قرار گرفت و اینتر تنها چهار امتیاز بالاتر از منطقه سقوط در رده پانزدهم ایستاد. آنها با برگزاری دیدارهای روز یکشنبه حتی ممکن است به رده های پایین تر هم سقوط کنند.
در دیگر بازی شب گذشته ناپولی موفق شد با درخشش ادینسون کاوانی با نتیجه 4 بر دو از سد لچه بگذرد. ناپولی با این پیروزی 20 امتیازی شد و تا رده پنجم جدول رده بندی صعود کرد.
[font=Tahoma][/font]
[/color]

amir.ps آفلاین
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته

ارسال: #7
آقاي خاص پس از پيروزي تيمش مقابل خيخون
[color=#000]آقاي خاص پس از پيروزي قاطعانه تيمش مقابل خيخون ، به تمجيد از آنخل دي ماريا پرداخت و گفت : دي ماريا در اين فصل به شدت در حال درخشش است و با نمايش هاي زيباي خود نشان داده است که چرا در رئال مادريد حضور دارد.
[/color]
[تصویر:  00017792.jpg]
[color=#000]
دی ماریا در دیدار امروز تیمش در دقیقه 35 یک توپ ربایی بسیار زیبا را انجام داد و آنقدر سماجت به خرج داد تا در نهایت از یک زاویه بسته توانست رئال را پیش بیاندازد . او در چند بازی اخیر نمایش های خیره کننده ای را انجام داده است و به یکی از چهره های فنی لالیگا تبدیل شده است.
مورینیو در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی گفت : وقتی به اسپانیا آمد کسی نمی فهمید که چرا خریده شده است. او در بنفیکایی بازی کرده بود که در چمپیونزلیگ نبود و در جام جهانی هم خوب کار نکرده بود اما من می دانستم که چه توانایی هایی دارد. دی ماریا توانایی آن را دارد که در لحظاتی که بازی گره خورده است و تیم در بن بست قرار دارد، با حرکات خود تیم را از بحران خارج کند و آن را در موضع قدرت قرار دهد. امروز به وضوح این امر را مشاهده کردید، در زمانیکه کسی تصور گلزنی تیم رئال را نمی کرد، او توانست در موقعیت زیر پنجاه درصد رئال را به برتری برساند. در واقع این گونه حرکات دی ماریا، همان چیزی است که باعث شد دی ماریا در رئال حضور یابد. من عاشق سادگی و در عین حال موثر بودن بازی دی ماریا هستم. قبل بازی مطمئن بودم دی ماریا یکی از شب های خوبش را پشت سر خواهد گذاشت.
ژوزه در ادامه از هماهنگی بسیار بالای بازیکنان تیمش تقدیر کرد و گفت: بازیکنان رئال درک بسیار بالایی از یکدیگر دارند و همواره راه های مختلفی را برای رسیدن به پیروزی دنبال می کنند. درست است که کیفیت دو تیم رئال و خیخون قابل قیاس نیست، اما بازیکنان من به خوبی توجیه می باشند که خیخون نیز یک رقیب و حریف جدی برای آن ها محسوب می شد، پس باید برای پیروزی بر این تیم نیز راهی مشخص و معلوم را در نظر داشته باشند.
مورینیودر مورد خط هافبک گفت :" لاس و خدیرا خیلی خوب کار کردند و در کارهای تدفاعی خوب جنگیدند. فقط یک ژابی آلونسو داریم اما از آنها راضی هستم. "
سپس به هواداران اسپورتینگ تبریک گفت:" تیمشان را عالی تشویق کردند و بدون خشونت، حریف را تحت فشار قرار دادند. این هواداران را خیلی دوست داشتم."
در آخر مورینیو در رابطه با بازی ال کلاسیکو گفت: این بازی نیز به مانند سایر رقابت های لیگ به نظر می رسد، با این تفاوت که ارزش پیروزی در این دیدار بیش از 3 امتیاز است. اما از همین الان به تمامی بازیکنان و هواداران رئال این هشدار را می دهم که حتی پیروزی در این دیدار پایان کار و قهرمانی در لالیگا نیست.
[/color]

amir.ps آفلاین
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته

ارسال: #8
اعلام برنامه مسابقات ليگ دسته يک کشور
[color=#000]برنامه مسابقات هفته دوازدهم تا چهاردهم ليگ دسته يک باشگاههاي کشور زمان نقل و انتقالات نيم فصل از سوي سازمان ليگ آزادگان اعلام شد.

[/color]
[تصویر:  00028697.jpg]
[color=#000]
به گزارش سایت رسمی فدراسیون؛
هفته داوزدهم:
چهارشنبه 30/9/90 – ساعت 14
تربیت یزد – شهرداری یاسوج – شهید نصیری یزد
صنعتی کاوه تهران – پاس همدان – هما تهران
پنجشنبه 1/10/90 – ساعت 14
مس رفسنجان – صنعت ساری – تختی رفسنجان
ایرانجوان بوشهر – شهرداری اراک – شهید بهشتی بوشهر
فولاد یزد – سایپا شمال – شهید نصیری یزد
استیل آذین – شهرداری بندرعباس – تختی سمنان
پارسه تهران – پیام مخابرات فارس – کارگران تهران
اتکاء گلستان – پیکان تهران – آزادی گرگان
گسترش فولاد تبریز – ابومسلم خراسان – یادگار امام (ره) تبریز
آلومینیوم هرمزگان – ماشین سازی تبریز – خلیج فارس بندرعباس
نیروی زمینی تهران – گهر زاگرس درود – شهداء نزاجا تهران
برق شیراز – نفت مسجد سلیمان – حافظیه شیراز
استقلال صنعتی – شیرین فراز کرمانشاه – تختی اهواز
نساجی مازندران – گل گهر سیرجان – شهید وطنی قائمشهر
هفته سیزدهم :
دوشنبه 5/10/90 – ساعت 14
شهرداری یاسوج – صنعتی کاوه تهران – تختی یاسوج
سه شنبه 6/10/90 – ساعت 14
صنعت ساری – ایرانجوان بوشهر – شهدا ساری
سایپا شمال – مس رفسنجان – شهید وطنی قائمشهر
شهرداری اراک – استیل آذین سمنان – امام خمینی اراک
پیام مخابرات فارس – فولاد یزد – حافظیه شیراز
شهرداری بندرعباس – اتکا گلستان – خلیج فارس بندرعباس
ابومسلم خراسان – پارسه تهران – ثامن الائمه مشهد
پیکان تهران – گسترش فولاد تبریز – ایران خودرو تهران
ماشین سازی تبریز – تربیت یزد – یادگار امام (ره) تبریز
نفت مسجد سلیمان – آلومینیوم هرمزگان – اختصاصی نفت مسجد سلیمان
گهر زاگرس درود – استقلال صنعتی – تختی درود
گل گهر سیرجان – برق شیراز – اختصاصی گل گهر سیرجان
شیرین فراز کرمانشاه – نساجی مازندران – انقلاب کرج
هفته چهاردهم
پنجشنبه 22/10/90 – ساعت 14
سایپا شمال – صنعت ساری – شهید وطنی قائمشهر
ایرانجوان بوشهر – استیل آذین – شهید وطنی بوشهر
پیام مخابرات فارس – مس رفسنجان – حافظیه شیراز
شهرداری اراک – اتکاء گلستان – امام خمینی (ره) اراک
ابومسلم خراسان – فولاد یزد – ثامن الائمه مشهد
شهرداری بندرعباس – گسترش فولاد تبریز – خلیج فارس بندرعباس
پیکان تهران – پارسه تهران – ایران خودرو تهران
ماشین سازی تبریز – شهرداری یاسوج – یادگارامام (ره) تبریز
صنعتی کاوه تهران – نیروی زمینی تهران – هما تهران
نفت مسجد سلیمان – تربیت یزد – اختصاصی نفت مسجدسلیمان
پاس همدان – استقلال صنعتی – قدس همدان
گل گهر سیرجان – آلومینیوم هرمزگان – اختصاصی گل گهر سیرجان
گهر زاگرس – نساجی مازندران – تختی درود
شیرین فراز کرمانشاه – برق شیراز – انقلاب کرمانشاه
گفتنی است زمان نقل و انتقالات نیم فصل مسابقات لیگ دسته اول باشگاههای کشور از روز چهارشنبه هفتم آذر تا بیست و یکم آذر ماه است.
[/color]

04-12-2011 12:59 PM
amir.ps آفلاین
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته

ارسال: #9
باخت 4 بر يک از ديد سرمربي وردربرمن
[color=#000]سرمربي تيم فوتبال وردربرمن گفت: مقابل بايرن بازنده شديم چون حريفي مهربان و بي‌آزار براي آن‌ها بوديم.
[/color]
[تصویر:  00032507.jpg]
[color=#000]
به نقل از کیکر، توماس شاف اظهار داشت: تقریبا هیچ‌یک از برنامه‌های خود را عملی نکردیم. حریفی مهربان برای بایرنی‌ها دراین مصاف بودیم، به خصوص درتصاحب توپ عملکرد خیلی ضعیفی داشتیم.

وی که تیمش شب گذشته در هفته پانزدهم بوندس‌لیگا ۴ بر یک مغلوب بایرن‌مونیخ در ورزشگاه آلیانس آره‌نا شد، افزود: هیچ‌گاه مقابل بایرن در حد و اندازه واقعی ظاهر نشدیم. بدیهی است وقتی به این ترتیب در زمین حضور می‌یابید، برنده هم نخواهید شد. خلاصه بگویم از این باخت خیلی متاسف هستم.
[/color]

amir.ps آفلاین
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته

ارسال: #10
هاينکس: با اقتدار به صدر بازگشتيم
[color=#000]سرمربي تيم فوتبال بايرن مونيخ گفت: با اقتدار برابر وردربرمن بازي کرديم و به صدر بازگشتيم.
[/color]
[تصویر:  00032751.jpg]
[color=#000]
به نقل از سایت بایرن، یوپ هاینکس اظهار داشت: از پیروزی بر برمن خوشحالم. تیم آن‌قدر خوب بازی کرد که خیلی زود کسالتم برطرف خواهد شد. ما یک تیم کاملا خوب و مقتدر در زمین داشتیم. همه دیدند تیم چقدر به موقع و خوب عمل کرد و بازیکنان نیز هماهنگ بودند.
وی ادامه داد: همه نفرات تیم در بازی رو به عقب نیز مشارکت داشتند. خیلی مهم است که اکنون باردیگر به صدر جدول باز می‌گردیم.

او افزود: زمانی که آرین روبن را به بازی فرستادم، تیم واکنش خیلی خوبی نشان داد و دیدیم چقدر خوب گلزنی کرد.

بایرن مونیخ شب گذشته در ورزشگاه آلیانس آره‌نا موفق شد ۴ بر یک در هفته پانزدهم بوندس‌لیگا وردربرمن تیم رده چهارم را شکست داده و بار دیگر از مکان سوم به صدر جدول بازگردد.
[font=Tahoma][/font]
[/color]

ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

اخبار فناوری اطلاعات | نرم افزار املاک | هتل آپارتمان مشهد | ترجمه تخصصی | نرم افزار رستوران | نرم افزار تاکسی سرویس | نرم افزار رستوران | دانلود نرم افزار مطب | دانلود نرم افزار تاکسی سرویس | مجله پزشکی آسان طب | اتوماسیون پزشکی | کنکور آسان است | نرم افزار دفترچه تلفن نرم افزار چاپ چک نرم افزار رستوران نرم افزار فست فود نرم افزار کافی شاپ نرم افزار تاکسی سرویس نرم افزار نمایشگاه خودرو نرم افزار املاک نرم افزار هتلداری نرم افزار مطب نرم افزار دندانپزشکی نرم افزار انبارداری نرم افزار حسابداری فروشگاه نرم افزار وکالت مجله اینترنتی پارسی وان | مجله اینترنتی زیگیل | خرید بک لینک | خرید رپورتاژ | سینما تئاتر مای استیج | یک مهاجر | دنیای مهاجرت | مجله گردشگری کاروان | وردپرس دانلود | مجله تفریحی تندیس فان | نرم افزار Software | جوک جدید | اخبار هنر | اخبار کامپیوتر | سایت پزشکی | فروشگاه اینترنتی | سایت خبری | دانلود موزیک | اندروید سه | بانک شماره موبایل | پایگاه صالحین | مجله کامپیوتری | جاب لر | نوین ساخت | سهام نت | تکی کو | تم کد | مجله اینترنتی وبدون | پورتال خبری | سایت تفریحی تک لایو | مجله سرگرمی سیب رنک | سایت پزشکی دکتر طب | خرید گیفت کارت | مدرن بوک | گیفت کارت | تولید کننده روغن زیتون ماشین آلات صنایع غذایی تولید کننده جعبه و کارتن تولید کننده ادویه