تبلیغات بنری ویکیوز

کلمات کلیدی: اخبار, فوتبالی, شنبه, آذر,
ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اخبار فوتبالی شنبه 19 آذر
نویسنده پیام
amir.ps آفلاین
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته

اعتبار: 9
ارسال: #1
اخبار فوتبالی شنبه 19 آذر
بيانيه محمد رويانيان خطاب به هواداران

رويانيان پس از شکست پرسپوليس مقابل استقلال مطالبي را در قالب يک بيانيه تقديم اهالي فوتبال و بالاخص طرفداران پرسپوليس مي کند.
[تصویر:  00033986.jpg]
به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، متن بیانیه مدیر عامل سرخپوشان پایتخت بشرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

مثل روز برایم روشن بود که در دربی شانسی نداریم و این عقیده و پیش بینی من دلایل زیادی داشت اما نمی توانستم با اشاعه این تفکر در بین بازیکنان روحیه آنها را تضعیف کنم. چرا که مرسوم نیست یک فرمانده قبل از یک نبرد بزرگ، سربازانش را تخلیه روحی و روانی کند. شاید معجزه فوتبال به دادمان می رسید و از حداقل شانس سود می بردیم اما اینگونه نشد.

به چند دلیل نتوانستیم بازی را ببریم. در فصل نقل و انتقالات تیم بد بسته شد و حواشی فراوانی دامن پرسپولیس را گرفت. ضرب المثل «خشت اول چون نهد معمار کج تا ثریا می رود دیوار کج» مبین حال پرسپولیس است. حمید استیلی اگر چه از فوتبالیست های بزرگ ما بشمار می رفت اما سرمربیگری پرسپولیس برای او زود بود و یکی از عوامل ناکامی تیم همین انتصاب در اول فصل برای هدایت پرسپولیس قلمداد می شود.

من با وارد کردن برخی شوک ها تیم را تقویت کردم تا استیلی، شکست خورده کنار نرود اما متاسفانه فرصت او تمام شد. استیلی بعد از بازی کنار گذاشته شد و به زودی سرمربی جدید پرسپولیس معرفی خواهد شد تا اوضاع تیم به سمت بهبودی پیش برود. من در بحرانی ترین شرایط پرسپولیس، قبول مسئولیت کردم و برای اصلاح شرایط نیز دست به هر کار قانونی خواهم زد.

محیط فوتبال ما سالم نیست. تصمیمات فوتبالی باید به طور جمعی اتخاذ شود و مدیران باشگاهی باید به بازی گرفته شوند اما اینجا تصمیم سازی شخصی است. در این 80 روزی که در عرصه فوتبال هستم یک بار از من مشورت نخواستند، در شرایطی که مصدومان زیادی داشتیم از سازمان لیگ خواستم تا بازی جام حذفی به تعویق بیفتد اما این فرصت از ما دریغ شد تا با یک لشگر مصدوم به دیدار حریف سنتی و تا بن دندان مسلح برویم.

باخت مقابل استقلال یکی از بدترین روزهای پرسپولیس را رقم زد و در ذهن هواداران به عنوان نقطه تاریک باقی خواهد ماند. از این پس باید طوری حرکت کنیم تا این موضوع از ذهن هواداران پاک شود. در بازی با استقلال هر چه به پایان بازی نزدیک شدیم انرژی بازیکنان ما تحلیل رفت و تعویض ها هم دردی را دوا نکرد تا با شکست، شرمندگی ما مقابل هواداران تشدید شود. هوادار پرسپولیس دوست داشت حداقل اگر تیم محبوبش در لیگ نتیجه نمی گیرد در جام حذفی استقلال را ببرد اما با نتیجه ای که حاصل شد، قلب هواداران ما شکست. اشک های آنها دل مرا به درد آورد و من به عنوان مسئول تیم، از تمامی هواداران بابت شکست در دربی عذرخواهی می کنم. این شکست معلول تصمیم گیری های اشتباه در ابتدای فصل است اما من با همه توان تلاش می کنم تا در کوتاه ترین زمان، پرسپولیس را به روزهای اوجش برگردانم.

از کسانی که از من متنفرند سپاس آنها مرا قویتر میکنند/
از کسانیکه مرا دوست دارند ممنونم.آنان قلب مرا بزرگتر میکنند/
از کسانیکه مرا ترک میکنند متشکرم.آنان به من می آموزند هیچ چیز تا ابد ماندنی نیست/
و از کسانیکه بامن میمانند سپاسگذارم.آنان به من معنای دوست را نشان میدهند.{کورش بزرگ}:q
(آخرین ویرایش در این ارسال: 10-12-2011 03:15 PM، توسط Negarita.)
10-12-2011 10:00 AM
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
amir.ps آفلاین
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته

ارسال: #2
RE: اخبار فوتبالی شنبه 19 آذر
برد 2 بر يک شالکه04 برابر هرتابرلين
[color=#000]در آغاز هفته شانزدهم بوندسليگا تيم فوتبال شالکه موفق شد در ورزشگاه المپيک برلين، هرتا را با نتيجه دو بر يک شکست دهد. [/color]
[تصویر:  00029201.jpg]
[color=#000]
در این بازی ابتدا کلاوس یان هونتلار مهاجم هلندی شالکه در دقیقه 20 دروازه هرتا را باز کرد اما تنها 5 دقیقه بعد آدریان گوستاوو راموس بازی را برای میزبان به تساوی کشید.

شاگردان خوب استیونس یک دقیقه قبل از پایان نیمه نخست توسط تیمو پوکی به گل رسیدند تا با برتری دو بر یک به رختکن بروند.

در نیمه دوم بازی هم توپی از خط دروازه ها عبور نکرد تا در نهایت سه امتیاز این بازی به حساب تیم مهمان ریخته شود. به این ترتیب شالکه با کسب این سه امتیاز خارج از خانه 31 امتیازی شد و موقتا به رده دوم جدول رده بندی صعود کرد.

رقابتهای هفته شانزدهم بوندسلیگا فردا با برگزاری 6 دیدار دیگر پیگیری خواهد شد.
[/color]

از کسانیکه مرا ترک میکنند متشکرم.آنان به من می آموزند هیچ چیز تا ابد ماندنی نیست/
و از کسانیکه بامن میمانند سپاسگذارم.آنان به من معنای دوست را نشان میدهند.{کورش بزرگ}:q
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
amir.ps آفلاین
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته

ارسال: #3
سابه يا: حواسم به پابلو آيمار هست
[color=#000]پابلو آيمار ستاره باشگاه بنفيکا بعد از تعريف و تمجيدهاي آلخاندرو سابه يا ممکن است بازگشتي رويايي به تيم ملي آرژانتين داشته باشد. [/color]
[تصویر:  00032899.jpg]
[color=#000]
آخرین بازی آیمار 32 ساله به زمان مربیگری دیه گو مارادونا باز می گردد. او در دیدار مقابل پرو در سال 2009 و در مقدماتی جام جهانی پاس گل زیبایی را برای گونسالو ایگواین مهیا کرد تا آرژانتین به یک پیروزی حیاتی دست پیدا کند و با نتیجه دو بر یک از سد حریف خود بگذرد.

سابه یا زمانی که به عنوان دستیار دانیل پاسارلا در ریورپلاته حضور داشت سابقه همکاری با آیمار را دارد.

سابه یا در گفتگو با خبرنگاران گفت:" آیمار در ریورپلاته بازی می کرد و به خوبی او را می شناسم و بازی اش را دوست دارم. او بازیکن بسیار باهوشی است و هوش و دید بسیار خوبی دارد."

" حواسم به او هست و در برنامه های آینده ام در تیم ملی آرژانتین از او استفاده خواهم کرد."

سابه یا همچنین در مورد خاویر ساویولا هم تیمی آیمار در بنفیکا گفت:" ساویولا شانس کمی برای دعوت شدن به تیم ملی دارد چرا که او در بنفیکا هم بازیکن ثابت نیست. همچنین آرژانتین در پست او بازیکنان بسیار بزرگی دارد."

بنفیکا هم اکنون با 27 امتیاز به همراه پورتو در صدر جدول رده بندی لیگ دسته اول پرتغال قرار دارد.
[/color]

amir.ps آفلاین
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته

ارسال: #4
ماگات: پيزارو بهترين مهاجم من !
[color=#000]سرمربي 58 ساله ولفسبورگ در آستانه ديدار اين تيم مقابل برمن از توانايي هاي کلوديو پيزارو مهاجم اين تيم تمجيد کرد. [/color]
[تصویر:  00032660.jpg]
[color=#000]
فلیکس ماگات سرمربی ولفسبورگ در آستانه دیدار تیمش مقابل وردربرمن اعلام کرد کلودیو پیزارو مهاجم فعلی برمن یکی از بهترین مهاجمانی است که تا به حال در اختیار داشته است.

ماگات و پیزارو در بایرن مونیخ با هم کار کرده اند و در فصل های 05-2004 و 06-2005 به دو عنوان قهرمانی پیاپی بوندسلیگا دست یافته اند.

سرمربی 58 ساله در مورد پیزارو می گوید:" او شاید بهترین مهاجمی بود که من تا به حال در اختیار داشته ام. او تکنیک قابل قبولی داشت و از قدرت سرزنی فوق العاده ای برخوردار بود. او با هر عضو بدنش می توانست گلزنی کند."

برمن فردا از ساعت شش به وقت تهران رو در روی ولفسبورگ قرار می گیرد.
[/color]

amir.ps آفلاین
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته

ارسال: #5
کالدرون:مورينيو هرگز شکست هايش را نمي پذيرد
[color=#000]رومن کالدرون رئيس اسبق رئال مادريد ژوزه مورينيو را مربي دانست که هرگز شکست هايش را نمي پذيرد.

[/color]
[تصویر:  00009305.jpg]
[color=#000]
کالدرون در آستانه دیدار ال کلاسیکو اعلام کرد ژوزه مورینیو سرمربی خاص است اما از به هیچ عنوان از کری خوانی هایش قبل، هنگام و بعد از بازی با حریفان خوشش نمی آید.
کالدرون در گفتگو با مارکا گفت:" مورینیو باید بعضی اوقات اشتباهاتش را هم بپذیرد. چنین رفتارهایی که در آن بعد از شکست داور، یوفا و فیفا را مقصر بدانیم در یک باشگاه بزرگ مثل رئال مادرید غیر قابل قبول است."
"برای مورینیو بعد از یک شکست همه به جز او مقصرند. مورینیو مربی بزرگ با شخصیتی خاص است اما این رفتارها هیچ گاه او را بزرگتر و مشهورتر نمی کند. اصلا از این رفتار او خوشم نمی آید."
کالدرون با این حال پیروزی رئال را در ال کلاسیکو پیش بینی می کند او می گوید:" رئال هم اکنون در اوج آمادگی قرار دارد و حریفان خود را با اختلاف گلهای فراوان شکست می دهد. به نظر دیدار فردا شب سه بر یک به سود رئال تمام می شود، دو گل گونسالو ایگواین به ثمر می رساند و یک گل هم کریس رونالدو."
[/color]

10-12-2011 10:01 AM
amir.ps آفلاین
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته

ارسال: #6
نتايج رقابت هاي هفته دوازدهم ليگ برتر عربستان
[color=#000]هفته دوازدهم ليگ برتر عربستان با برتري الاتفاق و الهلال به پايان رسيد.
[/color]
[تصویر:  00029074.jpg]
[color=#000]
در ادامه هفته دوازدهم لیگ برتر عربستان جمعه شب تیم فوتبال الهلال، حریف پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا موفق شد 2 بر یک نجران را از پیش رو بردارد.
الهلال با این پیروزی 30 امتیازی شد و با یک بازی کمتر پس از الشباب در مکان دوم جدول رده‌بندی قرار گرفت.
در دیگر بازی این روز الاتفاق که هدایت آن را برانکو ایوانکوویچ، سرمربی سابق تیم‌ملی ایران بر عهده دارد در خانه الفیصلی به پیروزی پر گل 4 بر یک دست پیدا کرد و جمع امتیازهای خود را به عدد 27 رساند و در مکان سوم باقی ماند.
پنجشنبه شب نیز تیم فوتبال الاهلی، حریف سپاهان در گروه سوم رقابت‌های لیگ برتر عربستان در خانه با تک گل ویکتور سیموئز از سد الرائد گذشت.
[font=Tahoma][/font]
[/color]

amir.ps آفلاین
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته

ارسال: #7
فتح‌الله زاده: رفتم رختكن بيچاره شدم!
[color=#000]مديرعامل باشگاه استقلال پس از در نظر گرفتن پاداش سه ميليوني براي هر بازيکن گفت: بازيکنان يقه من را در رختکن گرفتند و مجبور شدم پاداش بدهم.

[/color]
[تصویر:  00014733.jpg]
[color=#000]
علي فتح‌الله زاده در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، درباره پيروزي تيمش در جام حذفي مقابل پرسپوليس عنوان کرد: از اين برد خوشحالم و آن را به هواداران استقلالي تبريک مي‌گويم.
وي افزود: من پس از بازي به رختکن رفتم تا به بازيکنان خسته نباشيد بگويم که کاپيتان تيم به نمايندگي از بقيه بازيکنان يقه من را گرفت و گفت بايد به خاطر اين برد پاداش بدهيد. من نيز با توجه به شرايط بد مالي آن را قبول کردم و به خاطر هر يک گل يک ميليون پاداش به تمام بازيکنان پرداخت خواهم کرد. اين پول برايم خيلي سنگين است اما چون بازيکنان باغيرتي داريم، آن را پرداخت خواهم کرد.
مديرعامل استقلال در ادامه همچنين با بيان اينکه در آينده دو برنامه دارم افزود: يکي از اين برنامه‌ها اين است که استقلال در جام‌هاي پيش رو موفق باشد و همه تلاشم را مي‌کنم تا با وضعيت خوبي ادامه دهيم.
وي افزود: برنامه دوم‌ام هم اين است که اگر کفاشيان کانديدا شود من کانديدا نمي‌شوم و به استقلال مي‌پردازم اما اگر کفاشيان کانديدا نشود و استقلال در زمان انتخابات به لحاظ امتيازي فاصله زيادي با ديگر تيم‌ها داشته باشد،‌ کانديداي رياست فدراسيون فوتبال خواهم شد.
[/color]

amir.ps آفلاین
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته

ارسال: #8
مورينيو با خبرنگاران روبرو نشد
[color=#000]خوزه مورينيو سرمربي رئال مادريد در نشست خبري پيش از نخستين ال کلاسيکوي فصل جاري حاضر نشد و اين کار را به آيتور کارانکا دستيار خود واگذار کرد.
[/color]
[تصویر:  00032330.jpg]
[color=#000]
مورینیو از سال گذشته که اینترمیلان را ترک کرد و به رئال مادرید پیوست روابط شکننده ای با رسانه های مادریدی دارد به طوری که یک بار پس از آنکه در یک نشست خبری حضور نیافت حدود 30 خبرنگار به اعتراض آن نشست را ترک کردند.
اکنون پس از سه سال رئال مادرید با یک بازی کمتر و سه امتیاز بیشتر در صدر جدول لالیگاست و بارسلونا که به دنبال چهارمین قهرمانی پیاپی در لالیگا است در رده دوم قرار دارد.
رئال مادرید 10 بازی قبلی خود در لالیگا را برده است و درمجموع 15 پیروزی پی در پی در رقابت های مختلف داشته است حال آنکه کاتالان ها یکی از یازده مسابقه خود در لالیگا را باخته اند.
''پپ گواردیولا'' هافبک سابق تیم ملی اسپانیا و بارسلونا در کسوت مربیگری تیم کاتالان تاکنون در برنابئو نباخته است. او سه پیروزی، دو تساوی همراه با 13 گل زده و پنج گل خورده را در این مدت برابر رئال مادرید در برنابئو تجربه کرده است.
بازیکنان مورینیو همگی در شرایط مطلوب بسر می برند، البته بجز ''ریکاردو کاروالیو'' مدافع میانی و پرتغالی این تیم که به دلیل مصدومیت مدتی است از میدان به دور است.
تمامی مردان گواردیولا هم آماده است بجز ''ایبراهیم آفلای'' که دوره نقاهت خود را پس از جراحی زانو در هلند می گذراند.
[/color]

amir.ps آفلاین
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته

ارسال: #9
کاناوارو امشب ميهمان کاسياس است
[color=#000]دروازه‌بان اول تيم فوتبال رئال مادريد هزينه دو شب اقامت کاناوارو با پذيرايي ويژه در هتل 5 ستاره لامادريدا را به شرط پيروزي برابر بارسلونا برعهده گرفته است.
[/color]
[تصویر:  00014717.jpg]
[color=#000]
به نقل از مارکا اسپانیا، ایکر کاسیاس که از دیدن دوست قدیمی خود فابیو کاناوارو خوشحال است به شرط پیروزی در بازی مقابل بارسلونا به مدت دو شب از بهترین هتل پایتخت اسپانیا از کاناوارو پذیرایی خواهد کرد.
برای کاناوارو البته از قبل بهترین اتاق این هتل با راننده مخصوص رزرو شده و کاسیاس شخصا همه هزینه‌ها را پرداخت کرده اما به رسانه‌های اسپانیا این‌گونه توضیح داده است.
فابیو کاناوارو در جایگاه ویژه برنابئو شاهد ال‌کلاسیکودربی خواهد بود، هر بازیکن جدا از خانواده خود حق دارد یک میهمان ویژه برای حضور در جایگاه ویژه به باشگاه معرفی کند و کاسیاس با انتخاب کاناوارو سهمیه خود را پر کرده است.
[/color]

amir.ps آفلاین
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته

ارسال: #10
دروسي پيشنهاد منچستري‌ها را نپذيرفت
[color=#000]کاپيتان دوم جالوروسي اعلام کرد که بدون شک در المپيکو باقي مي‌ماند.
[/color]
[تصویر:  00028769.jpg]
[color=#000]
در تابستان گذشته خبرهای بسیاری مبنی بر حضور دانیله دروسی در تیم‌های شهر منچستر شنیده شد ولی این بازیکن ملی پوش در تیم خود ماند اما قرارداد خود را نیز با این تیم تمدید نکرد.

هواداران رم در المپیکو نام او را با عنوان کاپیتان آینده فریاد می‌زنند. آن‌ها بارها از وی خواسته‌اند قراردادش را تمدید کرده و خیال همه را راحت کند ولی او هنوز از تمدید قطعی قرارداد خود حرفی به میان نیاورده است.

با توجه به نزدیک شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه و پایان یافتن قرارداد دروسی در پایان فصل، امکان خروج این هافبک ملی پوش از باشگاه رم قوت گرفته است.

دروسی در این مورد گفت: حضور در انگلیس می‌تواند تجربه خوبی برای من باشد. این بسیار عالی است که می‌شنوم مربیان بزرگی مانند آلکس فرگوسن و روبرتو مانچینی به دنبال امضای قرارداد با من هستند و قصد دارند مرا به شهر منچستر ببرند ولی باید اعلام کنم علاقه‌ای به ترک رم ندارم، دوست دارم در این تیم بمانم.
[font=Tahoma][/font]
[/color]

ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

اخبار فناوری اطلاعات | نرم افزار املاک | نرم افزار دامپزشکی | نرم افزار داروخانه | نرم افزار رستوران | نرم افزار تاکسی سرویس | نرم افزار رستوران | دانلود نرم افزار مطب | دانلود نرم افزار تاکسی سرویس | مجله پزشکی آسان طب | دکتر آسان طب | نرم افزار مطب | نرم افزار دفترچه تلفن نرم افزار چاپ چک نرم افزار رستوران نرم افزار فست فود نرم افزار کافی شاپ نرم افزار تاکسی سرویس نرم افزار نمایشگاه خودرو نرم افزار املاک نرم افزار هتلداری نرم افزار مطب نرم افزار دندانپزشکی نرم افزار انبارداری نرم افزار حسابداری فروشگاه نرم افزار وکالت مجله اینترنتی پارسی وان | مجله اینترنتی زیگیل | خرید بک لینک | خرید رپورتاژ | سینما تئاتر مای استیج | یک مهاجر | دنیای مهاجرت | مجله گردشگری کاروان | وردپرس دانلود | مجله تفریحی تندیس فان | نرم افزار Software | جوک جدید | اخبار هنر | اخبار کامپیوتر | سایت پزشکی | فروشگاه اینترنتی | سایت خبری | دانلود موزیک | اندروید سه | بانک شماره موبایل | پایگاه صالحین | مجله کامپیوتری | جاب لر | نوین ساخت | سهام نت | تکی کو | تم کد | خرید هاست | مجله خانواده | مجله اینترنتی وبدون | پورتال خبری | سایت تفریحی تک لایو | مجله سرگرمی سیب رنک | فروش جوجه بوقلمون |   تولید کننده روغن زیتون | سایت پزشکی دکتر طب | مدرن بوک | لوازم ارایشی | مشاوره کنکور | باربری تهران | خرید گیفت کارت پلی استیشن | طراحی بنر | رژیم لاغری | شلوارک لاغری هات شیپر
خرید vpn

برای درج تبلیغات متنی، بنری و یا رپرتاژ آگهی در این وب سایت با شماره 09370888727 تماس حاصل فرمائید