کلمات کلیدی: اخبار, فوتبالی, سه, شنبه, آذر,
ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اخبار فوتبالی سه شنبه 8 آذر
نویسنده پیام
amir.ps آفلاین
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته

اعتبار: 9
ارسال: #1
اخبار فوتبالی سه شنبه 8 آذر
رونالدو پس از دريافت جايزه سال نشريه آس
[color=#000]مهاجم پرتغالي تيم فوتبال رئال مادريد پس از دريافت جايزه سال آس گفت: اين افتخار را بين هم‌تيمي‌هايم تقسيم مي‌کنم.
[/color]
[تصویر:  00035749.jpg]
[color=#000]
به نقل از آس اسپانیا، کریستیانو رونالدو روز گذشته جایزه سال 2011 ورزش اسپانیا را از سوی روزنامه و مجموعه خبری آس اسپانیا دریافت کرد.
هر چند در رشته‌های مختلف ورزشی بانوان و آقایان جوایز متعددی به بهانه‌های مختلف بین ستارگان ورزش اسپانیا تقسیم شد اما در نهایت این کریستیانو رونالدو بود که جایزه ویژه سال 2011 را دریافت کرد.
وی در همین رابطه گفت: افتخار بزرگی نصیب من شده و این جایزه را بین خود و هم‌تیمی‌هایم تقسیم می‌کنم چرا که هر چه هستم و هر چه دارم مدیون این هم‌تیمی‌های خوب است و اگر مجموعه رئال مادرید نبود در دنیای فوتبال نابود می‌شدم.
رونالدو ادامه داد: بدون شک برای بهتر شدن تلاش می‌کنم و حتی یک لحظه هم به این فکر نخواهم کرد که به پایان راه رسیده‌ام. شرکت در جشن آس اسپانیا برایم مغتنم و ارزشمند بود و با ستارگان ورزش اسپانیا از نزدیک گفت‌و‌گو داشتم.
[font=Tahoma][/font]
[/color]
29-11-2011 09:45 PM
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
amir.ps آفلاین
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته

ارسال: #2
RE: اخبار فوتبالی سه شنبه 8 آذر
دسايي: باندبازي را در چلسي منهدم کنيد
[color=#000]ستاره فرانسوي اسبق چلسي از مربي پرتغالي اين تيم خواست به فعاليت باند‌باز‌ها در استامفوردبريج خاتمه دهد.
[/color]
[تصویر:  00035754.jpg]
[color=#000]
به نقل از دیلی‌میل، مارسل دسایی که از سال۱۹۹۸ تا ۲۰۰۴ برای آبی‌های به میدان رفت، به خوبی با فضای حاکم بر تیم اسبق خود آشنا است. او معتقد است در تیم محبوب گذشته‌اش برخی بازیکنان گروه‌های کوچکی راه انداختند که اجازه نمی‌دهند این تیم قدرت بگیرد.
مدافع سال‌های نه چندان دور و پیشکسوت امروزی تیم لندنی گفت: به نظر می‌رسد باند‌های کوچکی در تیم وجود دارد. لازم است ویاس بواس این باندبازی‌ها را در رختکن برهم بزند. متاسفانه کادر بازیکنان در حال انفجار است و هواداران نیز سخت نگران این موضوع هستند.
او ادامه داد: مربی این تیم باید هرچه سریع‌تر جلوی این روند را بگیرد. این موضوع به تیم لطمه می‌زند.
به اعتقاد این ستاره مشکل عمده چلسی این است که برخی از بازیکنان قدیمی‌ گروه‌های کوچکی درست کرده اند که با یکدیگر در تعارض است و مانع پیشرفت می شود.
[font=Tahoma][/font]
[/color]
29-11-2011 09:46 PM
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
amir.ps آفلاین
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته

ارسال: #3
گوتي: بدون شک مسي بهتر از رونالدو است
[color=#000]هافبک 25 ساله بشيکتاش ترکيه که به يک بازيکن – مربي و مشاور ورزشي تبديل شده در يک برنامه تلويزيوني گفت: بدون شک مسي بهتر از رونالدو است.
[/color]
[تصویر:  00024590.jpg]
[color=#000]
به نقل از آس اسپانیا، خوسه ماریا گوتیرس ارناندس ملقب به گوتی که سابقه درخشش در تیم فوتبال رئال مادرید را دارد در 23 بازی با لباس بشیکتاش 7 گل زده و نقش مثبتی در این تیم داشته است.
از وی در یک برنامه تلویزیونی پرسیده شده که رونالدو بهتر است یا مسی و این بازیکن بلافاصله پاسخ داد: بدون شک مسی بهتر است، به عقیده من این دو هرگز با هم قابل مقایسه نیستند و سطح بازی مسی بسیار بالاتر است.
وی ادامه داد: یک بازیکن معمولی در محیط باشگاه رئال مادرید به یک ابرستاره تبدیل می‌شود، به هر حال رونالدو هم بازیکن کوچکی نیست اما مسی شخصیت دیگری دارد و هرگز نمی‌شود مقابل تکنیک بالای این بازیکن بزرگ بی‌تفاوت بود.
[font=Tahoma][/font]
[/color]
amir.ps آفلاین
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته

ارسال: #4
از حضور اين جوانان در اينتر احساس غرور مي‌کنم
[color=#000]مالک ثروتمند اينتر اعلام کرد از حضور چنين بازيکنان جواني در تيمش احساس غرور مي‌کند.
[/color]
[تصویر:  00032763.jpg]
[color=#000] به نقل از توتو اسپورت، اینترمیلان در فصل جاری شروع خوبی نداشته و در حال حاضر در رده پانزدهم لیگ ایتالیا قرار دارد.

نرآتزوری در ابتدای هفته برای نخستین بار در این فصل توانست دو بازی خود را به شکل پیاپی با پیروزی پشت سر بگذارد. آن‌ها در بازی با سیه‌نا توانستند با گل دقیقه 90 لوک کاستاینوس ۳ امتیاز حساس بازی را به‌دست آورند.

ماسیمو موراتی در این مورد گفت: من به شخصیت تیمم ایمان دارم. آن‌ها نسبت به ابتدای فصل بسیار بهتر بازی می‌کنند. از حضور بازیکنان جوانی که تا این حد خوب بازی می‌کنند احساس غرور می‌کنم.

وی ادامه داد: مطمئن هستم بازیکنانم هم‌چنان به مثبت فکر کردن خود ادامه خواهند داد و در ادامه فصل بازی‌های زیادی را با پیروزی پشت سر خواهند گذاشت تا به آن‌چه‌ که شایسته‌اش است برسد.

اینترمیلان اکنون در رده پانزدهم کالچو قرار دارد. این یعنی ۱۱ امتیاز اختلاف با یوونتوس که در صدر جدول قرار دارد.

[font=Tahoma][/font]
[/color]
amir.ps آفلاین
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته

ارسال: #5
همايش فوتبال زنان آسيا و جهان 15 تا 17 آذر
[color=#000]فيفا و اي‌اف‌سي، همايش تيم‌‌هاي ملي فوتبال زنان جهان و آسيا را از 15 تا 17 آذرماه در کوالالامپور، مرکز مالزي برگزار مي‌کنند.
[/color]
[تصویر:  00001377.jpg]
[color=#000]
به نقل از سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا، این همایش با هدف ارائه نمونه‌ برنامه‌های موفق فوتبال زنان از برخی کشورهای برتر جهان و راهکارهای آسیایی همراه با فلسفه و روش‌های توسعه از دیگر کشورهایی که عملکرد موفقیت آمیزی در تورنمنت‌های بین‌المللی زنان در سال‌های اخیر داشته‌اند، برگزار خواهد شد.
جیم سلبی رئیس کمیته فنی ای‌اف‌سی اهداف و محتوای برنامه‌ همایش را این چنین توضیح داد: توسعه، گرایش‌های بازی و روش‌های آماده‌سازی مورد استفاده در تولید بازیکنان بین‌المللی فوتبال همراه با نمونه‌هایی از کشورهای مختلف جهان و آسیا را در اختیار مربیان ملی، رؤسای فنی تیم‌های فوتبال زنان و مربی برنامه‌های بازیکنان با استعداد قرار می‌دهد.

وی ادامه داد: این برنامه مقالاتی از کارشناسان فنی برنامه‌های فوتبال زنان و خط سیرها، استعدادیابی، آماده‌سازی تیم ملی، جام‌جهانی فوتبال، تورنمنت‌های فوتبال زنان ای‌اف‌سی و تحلیل‌های فنی را ارائه می‌دهد.

میزبانی آسیا در این همایش این بار به دلیل قهرمانی ژاپن در جام جهانی و کسب یک رکورد برای این قاره بود. ژاپن اولین تیم آسیایی بود که توانست با پیروزی برابر آمریکا، قهرمان دو دوره مسابقات جام‌جهانی، بر سکوی نخست رقابت‌های جام‌جهانی 2011 آلمان بایستد.
[font=Tahoma][/font]
[/color]
amir.ps آفلاین
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته

ارسال: #6
بکام: به جاي من‌سيتي قهرمان من‌يونايتد است
[color=#000]ستاره اسبق منچستريونايتد شانسي براي قهرماني منچسترسيتي قائل نيست.
[/color]
[تصویر:  00033367.jpg]
[color=#000]
به نقل از دیلی‌میرر، دیوید بکام در روزهایی که از فعالیت کاری با تیم آمریکایی لوس‌آنجلس گالاکسی فارغ شده، فرصت زیادی برای تعمق در مسائل دیگر دارد. ستاره ۳۶ ساله که با قهرمانی تیم لوس ‌آنجلس قرارداد ۵ ساله‌اش نیز به پایان رسید، به سبب شناختی که از تیم‌های باشگاهی کشورش دارد، پیش‌بینی می‌کند منچسترسیتی به مقام قهرمانی نخواهد رسید. هرچند اکنون با ۳۵ امتیاز در صدر جدول قرار دارد و فاصله ۵ امتیازی با یاران سابق در من‌یونایتد ایجاد کرده است.

وی اظهار داشت: فکر نکنم امسال قهرمانی لیگ برتر به منچسترسیتی برسد. درست است سیتی‌ها تیمی خوب هستند. اما لیگ برتر بازیکنان و تیم‌های خوب دیگری هم دارد.

بکام که با منچستریونایتد در سال۱۹۹۱ و زیر نظر سرآلکس فرگوسن مطرح شد و تا سال ۲۰۰۳ برای شیاطین سرخ بازی کرد، دلیل خود را این‌گونه عنوان کرد: تجربه فردی و گروهی منچستریونایتد خیلی بیشتر از منچسترسیتی است. یونایتدی‌ها خوب می‌دانند چگونه یک فصل طولانی و طاقت فرسا را شروع و به پایان رسانند.
[/color]
amir.ps آفلاین
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته

ارسال: #7
اسيد پاشي به همسر سرمربي تيم ملي اروگوئه
[color=#000]افراد ناشناس به همسر سرمربي تيم ملي فوتبال اروگوئه اسيد پاشيدند.

[/color]
[تصویر:  00025734.jpg]
[color=#000]
همسر اسکار تابارس سرمربي تيم ملي فوتبال اروگوئه پس از خروج از منزل در پايتخت اين کشور مورد حمله افراد ناشناس قرار گرفت و به صورت او اسيد پاشيده شد.
وي در حال حاضر در بيمارستان به سر مي‌برد و گفته مي‌شود 25 درصد بدن او از جمله صورت و گردن دچار سوختگي نوع اول و دوم شده است.
مقامات پليس اعلام کردند که به مستخدم سابق منزل سرمربي تيم ملي اروگوئه مظنون هستند. وي هفته گذشته پس از سپري کردن دوران محکوميت خود به دليل سرقت 500 هزار دلاري از زندان آزاد شده بود. با اين حال وکيل وي اين اتهام را رد کرد و گفت: تحقيقات ثابت خواهد کرد که موکل من هيچ نقشي در اين واقعه نداشته است.
تابارس که اخيرا با تيم ملي اروگوئه قهرمان رقابت‌هاي کوپا آمريکا شده است، در اين کشور چهره محبوبي محسوب مي‌شود. وي تاکنون درباره اين اتفاق اظهار نظري نکرده است.
[/color]
29-11-2011 09:47 PM
amir.ps آفلاین
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته

ارسال: #8
نامزدي يزد براي ميزباني مسابقات غرب آسيا
[color=#000]رييس کميته فوتسال فدراسيون فوتبال، گفت: مصصم به برگزاري مسابقات فوتسال غرب آسيا به ميزباني يزد هستيم.

[/color]
[تصویر:  00027581.jpg]
[color=#000]
عباس ترابيان با بيان اين که سياست کميته فوتسال آوردن اين ورزش به شهرستان‌هاست، گفت: خوشبختانه استان يزد از پتانسيل‌هاي خوبي براي ميزباني مسابقات غرب آسيا برخوردار است و در صورت مهيا شدن امکانات، مصمم به برگزاري اين مسابقات به ميزباني يزد هستيم.
وي رعايت استانداردهاي AFC و فيفا، همکاري و حمايت مسئولان استان براي برگزاري اين مسابقات و به ويژه تماشاگران ورزش‌دوست يزدي را از جمله اين ظرفيت‌ها و پتانسيل‌ها ذکر کرد.
ترابيان با بيان اين که يزد براي دومين بار ميزبان ديدارهاي تدارکاتي تيم ملي فوتسال ايران بود، هدف از برگزاري اين مسابقات را آمادگي بيشتر تيم ملي فوتسال ايران براي حضور در مسابقات غرب آسيا و همچنين مسابقات جام ‌جهاني عنوان کرد.
وي ضمن تاکيد بر اين که تيم ملي ايران براي آمادگي بيشتر بايد در مصاف با تيم‌هاي قوي محک بخورد، اعلام کرد: تيم ملي فوتسال ايران بهمن‌ امسال در اصفهان ميزبان تيم ملي فوتسال برزيل خواهد بود.
رييس کميته فوتسال ايران در بخش ديگري از سخنانش به جوان‌گرايي در تيم ملي اشاره کرد و گفت: هم‌اکنون در تيم ملي فوتسال ايران شش بازيکن جوان با سنين 20 تا 24 سال بازي مي‌کنند که اميدهاي آينده فوتسال کشورمان هستند.
[/color]
amir.ps آفلاین
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته

ارسال: #9
هيتسفلد: به خاطر بابک رفعتي متاسف شدم
[color=#000]سرمربي تيم ملي فوتبال سوئيس خواهان حمايت بيشتر از داوراني همچون بابک رفعتي شد و شانس قهرماني بوندس ليگاي آلمان را به تيم‌هاي بايرن و دورتموند اختصاص داد.
[/color]
[تصویر:  00018424.jpg]
[color=#000]
اوتمار هیتسفلد شب گذشته میهمان ویژه تلویزیون ایالتی مونیخ بود. این مربی ۶۲ ساله آلمانی که از سه سال قبل مسئولیت سوئیسی‌ها را پذیرفت، در جام جهانی ۲۰۱۰ آفریقای‌جنوبی هدایت این تیم اروپایی را در اختیار داشت.
وی که یکی از موفق‌ترین مربیان محبوب‌ترین رشته ورزشی جهان محسوب می‌شود، در برنامه تلویزیونی مذکور به مدت یک ساعت به سئوالاتی که توسط مجری مطرح شد، پاسخ گفت. از جمله نکاتی که طرح شد، موضوع هولناک حادثه خودکشی بابک رفعتی، داور ایرانی‌تبار مقیم آلمان بود. قاضی میدانی که ده روز قبل رگ دستش را زد، اما به موقع توسط دستیارانش به بیمارستانی در شهر کلن انتقال یافت تا از مرگ نجات یابد.
هیتسفلد که همچون دیگر علاقمندان در جریان این ماجرای تلخ قرارگرفته و آگاه است علت خودکشی رفعتی به خاطر فشار روحی و ترس از خطا در کار بوده، خواهان حمایت بیشتر از داوران به منظور پرهیز از چالش‌های روحی و روانی شد. او گفت: از وقوع این حادثه بسیار متاسف شدم. با تاسف باید گفت فشار روحی در ورزش روز به روز افزایش می‌یابد. البته ما مربیان وقتی ناکام می‌شویم، فرصت دیگری عمدتا برای جبران داریم. می‌توانیم به گونه‌ای این فشارها و ناکامی را هضم کنیم. اما داوران هیچ گزینه‌ای دیگر ندارند.

* قهرمانی برای بایرن یا دورتموند
موضوع دیگری که در این گفت‌وگو با وی در میان گذاشته شد، بحث قهرمانی فصل جاری بوندس لیگا بود. وی نیز نظرش را بیان کرد و گفت قهرمان را از بین بایرن و دورتموند می‌بیند.

وی که در دو دهه گذشته سابقه هدایت بایرن و دورتموند را داشته با شناخت کامل از این دو تیم نقطه نظرش را بیان کرد. مسئول فنی سوئیسی‌ها که در دو دهه گذشته هم دورتموند و هم بایرن را به مقام قهرمانی بوندس لیگا و لیگ قهرمانان رساند، اظهار داشت: به نظرم قهرمان امسال از بین بایرن یا دورتموند خواهد بود. در این میان بورسیامونشن‌گلادباخ شانسی برای اول شدن نخواهد داشت.
او افزود: بایرن پس از باخت هفته قبل از دورتموند این هفته از ماینس شکست خورد و از رده اول به رده سوم جدول نزول کرد. فکر می‌کنم این اتفاق هرچند برای آن‌ها ناگوار بود، اما برای فوتبال باشگاهی کشور مطلوب بود. زیرا لیگ را از شکل یکه‌تازی مونیخی‌ها خارج کرد و باعث افزایش انگیزه در بین مدعیان شد.
[font=Tahoma][/font]
[/color]
amir.ps آفلاین
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته

ارسال: #10
شواين اشتايگر از طريق بسکتبال آماده مي‌شود
[color=#000]ستاره ملي‌پوش و مصدوم تيم فوتبال بايرن مونيخ براي بازگشت هرچه سريع‌تر به مستطيل‌ سبز ‌به بسکتبال روي آورد.
[/color]
[تصویر:  00030064.jpg]
[color=#000]
به نقل از روزنامه دی‌ولت، باستین شواین اشتایگر از روز گذشته مجوز حضور در تمرینات را از طرف پزشکان تیمش دریافت کرد. این ستاره تکنیکی که اوایل ماه میلادی جاری در دیدار لیگ قهرمانان اروپا از ناحیه استخوان ترقوه دچار شکستگی شد، پس از تحمل دوران نقاهت پس از عمل جراحی و استراحت درمنزل روز گذشته مورد آزمایش و معاینه کامل پزشکان قرار گرفت و پس از آن مجوز حضور او صادر شد.

این گزارش حاکی‌است وی بنا به توصیه پزشکانش ابتدا به تمرینات سبک بدن‌سازی پرداخت. همچنین برای بالابردن عضلات کتف، دست و گردن به بازی بسکتبال پرداخت.

دانیل فان بویتن، مدافع بلژیکی بایرن در این مورد گفت: قرار است پس از مدت کوتاهی او به تمرینات فوتبال در تیم بایرن بازگردد. امیدواریم دوره آماده‌سازی او هرچه سریع‌تر طی شده و بزودی شاهد حضورش در ترکیب تیم باشیم.
[/color]
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

اخبار فناوری اطلاعات | نرم افزار املاک | هتل آپارتمان مشهد | ترجمه تخصصی | نرم افزار رستوران | نرم افزار تاکسی سرویس | نرم افزار رستوران | دانلود نرم افزار مطب | دانلود نرم افزار تاکسی سرویس | مجله پزشکی آسان طب | اتوماسیون پزشکی | کنکور آسان است | نرم افزار دفترچه تلفن نرم افزار چاپ چک نرم افزار رستوران نرم افزار فست فود نرم افزار کافی شاپ نرم افزار تاکسی سرویس نرم افزار نمایشگاه خودرو نرم افزار املاک نرم افزار هتلداری نرم افزار مطب نرم افزار دندانپزشکی نرم افزار انبارداری نرم افزار حسابداری فروشگاه نرم افزار وکالت مجله اینترنتی پارسی وان | مجله اینترنتی زیگیل | خرید بک لینک | خرید رپورتاژ | سینما تئاتر مای استیج | یک مهاجر | دنیای مهاجرت | مجله گردشگری کاروان | وردپرس دانلود | مجله تفریحی تندیس فان | نرم افزار Software | جوک جدید | اخبار هنر | اخبار کامپیوتر | سایت پزشکی | فروشگاه اینترنتی | سایت خبری | دانلود موزیک | اندروید سه | بانک شماره موبایل | پایگاه صالحین | مجله کامپیوتری | جاب لر | نوین ساخت | سهام نت | تکی کو | تم کد | مجله اینترنتی وبدون | پورتال خبری | سایت تفریحی تک لایو | مجله سرگرمی سیب رنک | سایت پزشکی دکتر طب | خرید گیفت کارت | مدرن بوک | گیفت کارت | تولید کننده روغن زیتون ماشین آلات صنایع غذایی تولید کننده جعبه و کارتن تولید کننده ادویه