تبلیغات بنری ویکیوز

کلمات کلیدی: اخبار, فوتبالی, جمعه18, آذر, 1390,
ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اخبار فوتبالی جمعه18 آذر 1390
نویسنده پیام
amir.ps آفلاین
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته

اعتبار: 9
ارسال: #1
اخبار فوتبالی جمعه18 آذر 1390
برخورد شديد با متخلفان داربي 73
[color=#000]رئيس کميته انضباطي فدراسيون فوتبال از برخورد شديد با متخلفان ديدار پرسپوليس و استقلال خبر داد. [/color]
[تصویر:  00034028.jpg]
[color=#000]
اسماعیل حسن‌‌زاده در آستانه داربی 73 پایتخت به تماشاگران دو تیم توصیه‌هایی کرد و گفت:« از آنها می‌خواهم آرامش خود را حفظ و فقط تیم محبوبشان را تشویق کنند و حرمت داور و بازیکنان حریف را نگه‌ دارند.»
وی ادامه داد:« اگر تماشاگران باشگاهی مرتکب تخلف شوند خود آنها و تیم محبوب‌شان متضرر می‌شوند. ما برای تیم‌ها و تماشاگران متخلف تنبیه‌هایی در نظر گرفته‌ایم. از این به بعد قصد داریم تنبیه‌های شدیدی را در نظر بگیریم که کسر امتیاز هم شامل حال آن می‌شود. بنابراین اگر تماشاگران پرسپولیس و استقلال مرتکب تخلفاتی شوند دودش به چشم خودشان و تیمشان می‌رود.»
رئیس کمیته انضباطی با اشاره به تشویق بازیکنان خوش اخلاق داربی گفت:« از بازیکنی که از نظر اخلاقی در بازی امروز پرسپولیس و استقلال نمونه باشد تقدیر خواهیم کرد.»
[/color]

از کسانی که از من متنفرند سپاس آنها مرا قویتر میکنند/
از کسانیکه مرا دوست دارند ممنونم.آنان قلب مرا بزرگتر میکنند/
از کسانیکه مرا ترک میکنند متشکرم.آنان به من می آموزند هیچ چیز تا ابد ماندنی نیست/
و از کسانیکه بامن میمانند سپاسگذارم.آنان به من معنای دوست را نشان میدهند.{کورش بزرگ}:q
10-12-2011 12:44 AM
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
amir.ps آفلاین
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته

ارسال: #2
RE: اخبار فوتبالی جمعه18 آذر 1390
نتايج نيمه نخست بازي هاي ليگ برتر
[color=#000]تيم‌هاي فوتبال نفت تهران، ذوب‌آهن و سايپا در نيمه اول برابر حريفان خود به برتري دست يافتند. [/color]
[تصویر:  00026312.jpg]
[color=#000]

هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال عصر امروز با 7 دیدار همزمان از ساعت 15 آغاز شد که در پایان نیمه اول نتایج زیر به دست آمد:

داماش گیلان صفر – نفت تهران یک
گل: رضا معقولی 24 از روی نقطه پنالتی

فجر شهید سپاسی صفر – شهرداری تبریز یک
گل: جعفر بذری ۴۱

سایپا 3 – شاهین بوشهر صفر
گل: ابراهیم صادقی 27، کریم انصاری‌فرد 39 و مهدی خیری 43

مس کرمان صفر – صبای قم صفر

سپاهان صفر – ذوب آهن یک
گل: محمد قاضی 40

تراکتورسازی تبریز صفر – مس سرچشمه صفر
علی سامره از مس در دقیقه 30 از زمین بازی اخراج شد.

فولاد خوزستان صفر– ملوان انزلی صفر

[/color]

از کسانیکه مرا ترک میکنند متشکرم.آنان به من می آموزند هیچ چیز تا ابد ماندنی نیست/
و از کسانیکه بامن میمانند سپاسگذارم.آنان به من معنای دوست را نشان میدهند.{کورش بزرگ}:q
10-12-2011 12:46 AM
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
amir.ps آفلاین
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته

ارسال: #3
کد خبر : 58321 زمان ارسال : جمعه 18/09/1390 16:00

10-12-2011 12:46 AM
amir.ps آفلاین
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته

ارسال: #4
فريبا: بازي در 90 دقيقه تمام مي‌شود
[color=#000]مربي استقلال گفت بازي سختي است که تصور مي‌کنم کم گل باشد. [/color]
[تصویر:  00012844.jpg]
[color=#000]
بهتاش فریبا مربی استقلال نیز در مورد بازی نکردن خسرو حیدری گفت: مراعات او را کردیم زیرا می‌خواستیم این بازیکن را برای بازی‌های آینده حفظ کنیم.

وی در مورد حضور مهدی امیر آبادی و نیمکت نشینی حمودی گفت: امیرآبادی تجربه بیشتری در دربی دارد و به همین دلیل او را به حمودی آماده ترجیح دادیم.

فریبا در مورد پیش بینی‌اش از بازی گفت: برخی پیش از مسابقه به ما می‌گفتند سه یا چهار گل به پرسپولیس بزنید ولی اینگونه نیست. بازی سختی است که تصور می‌کنم کم گل باشد و در 90 دقیقه تمام شود. پرسپولیس در 15 دقیقه اول حمله خواهد کرد و در این دقایق ما به دنبال حفظ توپ هستیم.
[/color]

10-12-2011 12:47 AM
amir.ps آفلاین
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته

ارسال: #5
مخالفت باشگاه العربي با جدايي هادي عقيلي
[color=#000]مسئولان اين تيم با جدايي مدافع ايراني باشگاه مخالفت کردند. [/color]
[تصویر:  00035570.jpg]
[color=#000]
هادي عقيلي مدافع ايراني باشگاه العربي قطر خواهان جدايي از اين تيم بود ولي مسئولان اين تيم با اين موضوع مخالفت کردند. العربي در رقابت‌هاي فصل جاري ليگ قطر نتايج خوبي نگرفته و از لحاظ فني هم در سطح پاييني قرار دارد.

شرايط اين تيم طوري است که هادي عقيلي قصد جدايي از اين تيم را داشت و مي‌خواست به يک تيم خارجي ديگر برود ولي مسئولان العربي با جدايي او مخالفت کردند و هادي بايد تا پايان فصل در ليگ قطر بماند.
[/color]

amir.ps آفلاین
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته

ارسال: #6
عزيزمحمدي:مشكلي براي تهيه بليت وجود نداشت
[color=#000]رييس سازمان ليگ فدراسيون فوتبال گفت: هواداران تيم هاي استقلال و پرسپوليس براي تهيه بليت هفتاد و سومين شهرآورد پايتخت مشکلي نداشتند. [/color]
[تصویر:  00033616.jpg]
[color=#000]
عزیزالله محمدی با بیان این مطلب افزود: پیشتر از طریق رسانه ها اعلام کرده بودیم که تماشاگران برای تهیه بلیت بازی امروز مشکلی نخواهند داشت و بر این اساس هنوز ورزشگاه آزادی مملو از تماشاگر نشده است.
وی ادامه داد: از ساعت 12 تا 15:20 دقیقه امروز گروه های عزاداری به نوحه سرایی پرداختند و تماشاگران حاضر در ورزشگاه آزادی همدل و هم صدا با هم در برنامه های فرهنگی شرکت دارند.
هفتاد و سومین شهرآورد تهران از ساعت 16 و 15 دقیقه امروز (جمعه) با قضاوت ''هدایت الله مبینی'' در ورزشگاه آزادی تهران آغاز خواهد شد.
[/color]

amir.ps آفلاین
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته

ارسال: #7
حاشيه دربي هفتاد و سه - 1
[color=#000]به احترام درگذشت مرحوم زرافشان حاضران در ورزشگاه يک دقيقه سکوت کردند. [/color]
[تصویر:  00033616.jpg]
[color=#000]
به احترام مرحوم اسماعیل زرافشان بازی پرسپولیس و
استقلال
با یک دقیقه سکوت آغاز شد. این مسابقه از ساعت ۱۶:۱۵ آغاز شد.

* علی کریمی به هنگام ورود به زمین با مهدی رحمتی به صحبت پرداخت.

* حمید استیلی برای پرویز مظلومی دسته گلی برد و سرمربی آبی پوشان نیز این دسته گل را به هواداران استقلال هدیه کرد.

* حسین بادامکی و مجتبی شیری به سمت نیمکت استقلال رفتند و دسته گل های سرخ به آبی پوشان اهدا کردند.

* عکس مرحوم اسماعیل زرافشان در دست کریمی و مجیدی به هنگام ورود به زمین بود.

* هواداران پرسپولیس پرچم ۲۰ متری از تیم خود را باز کردند که این با واکنش استقلالی ها روبرو شد.

* با شروع نیمه اول 75 هزار تماشاگر در ورزشگاه حضور داشتند که البته همچنان هوادار در حال ورود به ورزشگاه است.

* پژمان منتظری به حمید عزیززاده بازیکن نیمکت نشین استقلال روحیه داد.

* حنیف عمران زاده و مهدی رحمتی که به هنگام گرم کردن مصدوم شده بودند از ابتدا به بازی رفتند.

*هوادارن پرسپولیس اشیایی را به سمت زمین پرتاب کردند که یکی از آنها به کهوری داور مسابقه برخورد کرد. ممبینی داور بازی یک تکه سنگ بزرگ را به داور چهارم داد تا به عنوان مدرک موجود باشد.
[/color]

amir.ps آفلاین
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته

ارسال: #8
نتايج كامل هفته دهم ليگ دسته اول فوتبال
[color=#000]در هفته دهم ليگ دسته اول فوتبال تغييري در صدر جدول گروه‌هاي اول و دوم ايجاد نشد. [/color]
[تصویر:  00028697.jpg]
[color=#000]
هفته دهم لیگ دسته اول فوتبال عصر امروز با برگزاری 11 دیدار در دو گروه اول و دوم آغاز شد.

در مهمترین دیدار تیم صدرنشین پیکان از گروه اول میهمان ایران جوان بوشهر بود و در پایان شاگردان فرهاد کاظمی با نتیجه یک بر صفر مغلوب شدند، اما با وجود اینکه اولین شکست خود را تجربه کردند صدر جدول را از دست ندادند.

ابومسلم با هدایت خداداد عزیزی برابر استیل‌آذین با نتیجه 2 بر صفر به برتری رسید تا با 12 امتیاز در رده ششم جدول قرار بگیرد. شاگردان هومن افاضلی نیز با 6 امتیاز به رده سیزدهم سقوط کردند.

در گروه دوم نیز ماشین سازی با نتیجه 3 بر یک برابر نساجی مازندران به برتری رسید و با 22 امتیاز جایگاه خود را در صدر جدول
مستحکم
کرد.

در دیگر دیدار پاس همدان 2 بر یک برابر گهر زاگرس شکست خورد. شاگردان فرزاد کمالوند با این شکست 16 امتیازی شدند و به رده چهارم سقوط کردند.

نتایج کامل امروز هفته دهم لیگ دسته اول به شرح زیر است:

گروه اول:
فولاد یزد 2 - صنعت ساری صفر

شهرداری اراک صفر - شهرداری‌بندرعباس یک

پارسه تهران یک - مس رفسنجان صفر

استیل‌آذین صفر - ابومسلم 2

اتکا گرگان صفر - پیام مخابرات 2

ایران جوان بوشهر یک - پیکان صفر

گروه دوم:
نیروی زمینی یک - گل
گهرسیرجان
صفر

نساجی مازندران یک -
ماشین‌سازی‌تبریز
3

پاس یک - گهر زاگرس 2

کاوه تهران 2 - شیرین‌فراز‌ صفر

آلومینیوم هرمزگان 2 - شهرداری یاسوج صفر

در ادامه هفته دهم لیگ دسته اول فردا 3 دیدار در دو گروه اول و دوم برگزار خواهد شد که برنامه این دیدارها به شرح زیر است:

شنبه:
گروه اول:
گسترش فولاد - سایپا قائمشهر

گروه دوم:
برق شیراز - تربیت یزد
‌استقلال صنعتی - مسجد‌سلیمان
[/color]

amir.ps آفلاین
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته

ارسال: #9
ويديچ فصل را کامل از دست داد
[color=#000]مدافع صربستاني يونايتد که در ديدار مقابل اف سي بازل دچار مصدوميت شد تا پايان فصل نمي تواند اين تيم را ‏همراهي کند. [/color]
[تصویر:  00030122.jpg]
[color=#000]
سرالکس فرگوسن اعلام کرد نمانیا ویدیچ مدافع صربستانی یونایتد به دلیل مصدومیت زانو تا پایان فصل خانه نشین خواهد بود و نمی تواند این تیم را همراهی کند.

ویدیچ در شکست دو بر یک یونایتد مقابل اف سی بازل در برخورد با مارکو استرلر دچار این مصدومیت شد. یونایتد بعد از این شکست از رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا حذف شد.

این خبر برای یونایتدی که تلاش می کند به من سیتی در صدر جدول لیگ برتر برسد بدترین خبر ممکن بود.

فرگوسن در گفتگو با خبرنگاران گفت:" تصورش را می کردم، ویدیچ بدجوری مصدوم شد. او تا پایان فصل غایب خواهد بود ،خبر بسیار بدی است اما باید با آن کنار بیاییم."

"ویدیچ دوشنبه نزد دکتر متخصص می رود تا تاریخ عمل و شرایط بهبود او مشخص شود."
[/color]

amir.ps آفلاین
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته

ارسال: #10
ايکر کاسياس؛ آقاي ال کلاسيکو
[color=#000]دروازه بان رئال بيشترين حضور را در ديدارهاي رئال – بارسا داشته است. [/color]
[تصویر:  00023249.jpg]
[color=#000]
اولین باری که دو تیم رئال و بارسلونا در رقابتهای لالیگا مقابل یکدیگر قرار گرفتند، روز 17 فوریه سال 1929 بود .در آن بازی مانوئل ویدال ، دروازه بان اهل بیلبائو در دروازه بارسا بود و رافا ویدال، دروازه بان مادریدی، در دروازه رئال قرار داشت.

الان و 83 سال بعد از آن بازی، رئال مادرید دروازه بان ویژه و مخصوصی دارد: ایکر کاسیاس، افسانه زنده باشگاه رئال و تیم ملی اسپانیا

کاسیاس شنبه شب و با حضور در دیدار ال کلاسیکو، بیست و سومین حضورش در ال کلاسیکو را تجربه می کند. این درحالی است که رکورد بیشترین حضور در دیدارهای ال کلاسیکو با 31 حضور در اختیار رائول و خنتو است

فصل گذشته و در دیدار دو تیم درنیوکمپ که با برد 0-5 بارسا همراه بود، کاسیاس بیستمین حضورش در ال کلاسیکو را تجربه کرد و با توجه به برگزاری 4 ال کلاسیکوی متوالی در اوایل ماه آوریل، اکنون کاسیاس در انتظار بیست و سومین حضورش در این داربی جذاب خواهد بود

اولین باری که ایکر کاسیاس در دیدار ال کلاسیکو به میدان رفت، 27 فوریه سال 2000 بود که آن دیدار با برد قاطعانه کهکشانی ها به پایان رسید و تیم دل بوسکه با گلهای روبرتو کارلوس، آنلکا و مورینتس با نتیجه 0-3 به پیروزی رسید. در آن دیدار آرنائو در دروازه بارسا بود.

از سوی دیگر کارلس پویول هم با حضور در این بازی نام خود را در لیست 10 بازیکنی که بیشترین سابقه حضور در تاریخ داربی رئال و بارسا را دارند،ثبت خواهد کرد.
[/color]

10-12-2011 12:48 AM
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

اخبار فناوری اطلاعات | نرم افزار املاک | نرم افزار دامپزشکی | تور روسیه | هتل آپارتمان مشهد | ترجمه تخصصی | نرم افزار داروخانه | نرم افزار رستوران | نرم افزار تاکسی سرویس | نرم افزار رستوران | دانلود نرم افزار مطب | دانلود نرم افزار تاکسی سرویس | مجله پزشکی آسان طب | دکتر آسان طب | اخبار موسیقی | کنکور | خرید لایسنس nod32 | بهترین سایت تفریحی |   نرم افزار دفترچه تلفن نرم افزار چاپ چک نرم افزار رستوران نرم افزار فست فود نرم افزار کافی شاپ نرم افزار تاکسی سرویس نرم افزار نمایشگاه خودرو نرم افزار املاک نرم افزار هتلداری نرم افزار مطب نرم افزار دندانپزشکی نرم افزار انبارداری نرم افزار حسابداری فروشگاه نرم افزار وکالت مجله اینترنتی پارسی وان | مجله اینترنتی زیگیل | خرید بک لینک | خرید رپورتاژ | سینما تئاتر مای استیج | یک مهاجر | دنیای مهاجرت | مجله گردشگری کاروان | وردپرس دانلود | مجله تفریحی تندیس فان | نرم افزار Software | جوک جدید | اخبار هنر | اخبار کامپیوتر | سایت پزشکی | فروشگاه اینترنتی | سایت خبری | دانلود موزیک | اندروید سه | بانک شماره موبایل | پایگاه صالحین | مجله کامپیوتری | جاب لر | نوین ساخت | سهام نت | تکی کو | سرورمجازی | تم کد | خرید هاست | مجله خانواده | مجله اینترنتی وبدون | پورتال خبری | سایت تفریحی تک لایو | مجله سرگرمی سیب رنک | جراحی بینی | فروش جوجه بوقلمون |   تولید کننده روغن زیتون | سایت پزشکی دکتر طب | افزایش بازدید سایت | خرید گیفت کارت | مدرن بوک | لوازم ارایشی | باربری تهران | مبل | کاشت مو | پروتز سینه | جراحی زیبایی واژن | ماشین آلات بسته بندی | پروفیل یو پی وی سی | لوله پوش فیت
خرید کریو پر سرعت

برای درج تبلیغات متنی، بنری و یا رپرتاژ آگهی در این وب سایت با شماره 09370888727 تماس حاصل فرمائید