• 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آغاز برگزاری 4500 آزمون پیام نور از فردا/ زمان ثبت نام نیمسال دوم تحصیلی
ارسال: #1
امتحانات پایان ترم دانشگاه پیام نور از فردا دوشنبه با برگزاری 4500 آزمون به صورت سراسری و بدون در نظر گرفتن نمره منفی در کشور آغاز می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، با آغاز امتحانات پایان نیمسال نخست تحصیلی 91- 90 ترم دانشگاه پیام نور از فردا دوشنبه 5 دی ماه، 4500 آزمون سراسری بدون در نظر گرفتن نمره منفی برگزار می شود و 29 دی ماه به اتمام می رسد.

در امتحانات این دوره، شرایط برگزاری آزمون نه تنها تغییری نکرده بلکه به صورت متمرکز و با دو روش تستی و تشریحی آغاز می شود.

سئوالات امتحانی برای حدود 200 رشته کارشناسی و کارشناسی ارشد، 10 رشته کارشناسی ناپیوسته و چند رشته کاردانی طراحی شده است.

بارگذاری فایل پاسخنامه از 5 دی تا 1 بهمن ماه ادامه دارد، نمرات آزمونهای چهار گزینه ای 5 بهمن ماه اعلام می شود و زمان قطعی کردن نمرات یک ماه بعد از پایان امتحانات است.

همچنین، حداکثر درخواست تجدید نظر در سئوالات و نتایج آزمون برای دروس چند گزینه ای 72 ساعت بعد از امتحان و مدت آن تا هفت روز بعد از اعلام نمره است.

حداکثر زمان درخواست تجدید نظر در سئوالات تشریحی هر عنوان درسی 3 تا 10 روز پس از برگزاری امتحان هر عنوان درسی اعلام شده است.

ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال دوم تحصیلی دانشگاه پیام نور طی روزهای 11 تا 20 بهمن ماه انجام و کلاسها از 23 بهمن ماه آغاز می شود.

هـےچ اِشكالـے בَر گُفتَـטּ ايـטּ نيستـ كـ ـﮧ :

« פֿـבايا פֿـواستــِ פֿـوבَت را انجام בه »

ايـטּ گُفتـ ـﮧ פֿـوبـے استــْ ، زيــ ـرا

בَر هـَر حآل פֿـوآستــِ פֿُـבاوَنـב בَر حـآل اَنجام اَستــْ

´¯` هــَــرچـے פֿـُــــבا بـפֿــــوآב ´¯`
 


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان